/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Lasy Państwowe będą promować się w internecie

Autor: dja
Źródło: Ideacto
Data: 2009-03-03


Lasy Państwowe odświeżą stronę internetową i promować będą w sieci swój wizerunek instytucji troszczącej się o polską przyrodę.

Lasy Państwowe uznały, że należy poprawić obecny wizurenekLasy Państwowe uznały, że należy poprawić obecny wizurenekFot. Lasy Państwowe

Budżet przeznaczony na promocję LP w internecie zdobyła agencja reklamowa Ideacto. Jej dział konsultingowy i kreatywny zajmie się odświeżeniem strony głównej serwisu tego przedsiębiorstwa oraz tworzeniem jego wizerunku w sieci jako instytucji troszczącej się o polską przyrodę. Agencja przeprowadziła już w tym celu pierwszy etap prac konsultingowych.

„Głęboko wierzymy, że stosowane przez nas metody oraz narzędzia pomogą w ugruntowywaniu wizerunku Lasów Państwowych, jako instytucji, której misją jest troszczenie się o polską przyrodę.” - mówi Nikodem Krajewski z Ideacto.

Ideacto specjalizuje się w usability oraz strategiach internetowych. O wyborze agencji przez Lasy Państwowe zadecydowała rozbudowana wiedza firmy z zakresu projektowaniu serwisów WWW oraz doświadczenie członków zespołu w projektach związanych z ekologią.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA