/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Panoramiczne okno dachowe Roto Azuro

Roto

Autor:
Źródło: Roto
Data: 2009-03-02


Roto Azuro to rewolucyjne rozwiązanie w rozmiarze XXL - panoramiczne okno dachowe o rekordowych wymiarach 2,60m x 1,70m. Od teraz pomieszczenia na poddaszu zyskują zupełnie nowe możliwości aranżacji.

Elementy okna przesuwają się na bok odsłaniając całą powierzchnię oknaElementy okna przesuwają się na bok odsłaniając całą powierzchnię oknaFot. Roto

W dowolnym momencie można je przeobrazić w atelier, słoneczny taras lub ogród zimowy. Dzięki opatentowanej technice otwierania opartej na systemie "nakładkowym" prowadnic, skrzydła przesuwają się bezszelestnie na boki uwalniając całą powierzchnię okna i całkowicie znikając z pola widzenia. Chowają się one w specjalnym panelu umieszczonym na zewnątrz, który opcjonalnie może pełnić funkcję baterii słonecznej zasilającej napęd okna. Roto Azuro sterowane jest zdalnie – za pomocą przełącznika ściennego lub pilota.
 
Panoramiczne okno dachowe Roto zostało seryjnie wyposażone w bezpieczne szkło termoizolacyjne z dodatkową izolacją akustyczną. Podwójnie klejone szkło hartowane z folią wzmacniającą to 100% gwarancja bezpieczeństwa. Doskonałe parametry techniczne Ug=1,1 W/(m2K) redukują latem przegrzewanie pomieszczeń a zimą straty ciepła od wewnątrz. Przestrzeń międzyszybową wypełnia przyjazny dla środowiska argon. Wysoko wydajna izolacja dźwiękowa bazuje na nowego rodzaju zespolonym szkle ochronnym ze zintegrowaną, izolującą dźwięk folią, podnoszącą parametry izolacji akustycznej do klasy IV (minimum 40 dB). Oprócz jej znacznie lepszego, działania dźwiękochłonnego, szyba ta dysponuje w porównaniu do zwyczajnych rozwiązań dodatkowym plusem: jest mianowicie znacznie lżejsza.

Rama i skrzydła okna wykonane są z drewna polakierowanego na biało wodoodpornym lakierem, który stanowi skuteczną ochronę przed wilgocią i ułatwia utrzymanie czystości. Roto Azuro seryjnie wyposażone jest od zewnątrz w oblachowanie aluminiowe w kolorze szaro-brązowym (RAL 8019). Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia wersji z tytano-cynku (TZ) lub miedzi (CU).

Panoramiczne okno dachowe Roto Azuro (Zdjęcia: 2)

Elementy okna przesuwają się na bok odsłaniając całą powierzchnię oknaPanoramiczne okno dachowe Roto

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA