/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowe produkty w ogrodzie…

ComPress S.A.

Autor: opr. PR
Źródło: ComPress S.A.
Data: 2009-02-17


Sztab doświadczonych specjalistów firmy HUSQVARNA® nieustannie pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i materiałowymi. W odpowiedzi na zachowania, zwyczaje i potrzeby konsumentów udoskonalając maszyny, będące już w sprzedaży i wprowadzając nowe.

Wykaszarka HUSQVARNA 333RWykaszarka HUSQVARNA 333RFot. Husqvarna

W wiosennej ofercie szwedzka firma prezentuje zupełnie nową linię kosiarek do trawy HUSQVARNA®, która została specjalnie zaprojektowana aby sprostać indywidualnym potrzebom użytkowników. Z tego właśnie powodu, umożliwia klientom wybór pomiędzy wieloma różnymi systemami cięcia trawy: rozdrabnianie, zbieranie do kosza lub wyrzut boczny. Kosiarki te gwarantują ponadprzeciętną wygodę i wydajność pracy.

W ofercie sezonowej pojawiły się m.in.:


•    HUSQVARNA 333R
HUSQVARNA 333R należy do nowej generacji profesjonalnych wykaszarek. Łączy w sobie wydajność i niezawodność, a także jest przyjazna dla użytkownika i ekologiczna. Ten wytrzymały model przeznaczony jest do ciężkich, profesjonalnych zadań. Duża moc, wyjątkowa ergonomia i doskonała wytrzymałość dają gwarancję wygodnej i efektywnej pracy.


•    Traktor LT126
HUSQVARNA LT126 to wszechstronny i solidny traktor ogrodowy z wyrzutem bocznym. Dzięki dostępnym akcesoriom takim jak np. przyczepa, aerator czy wertykulator, można go dostosowywać do różnych prac ogrodowych. Jego rozmiary czynią go łatwym w manewrowaniu oraz przechowywaniu. Może być dostosowany do funkcji BioClip®.


•    HUSQVARNA LC 48VE
To zupełnie nowa kosiarka łącząca komfort pracy z jej doskonałymi rezultatami, łatwy rozruch za pomocą rozrusznika elektrycznego oraz trzy sposoby zagospodarowania ściętej trawy. Dodatkowo kosiarka ta wyposażona jest w: płynną regulację prędkości jazdy, łatwy do opróżnienia kosz, składane uchwyty ułatwiające transport lub przechowywanie oraz obudowę o solidnej konstrukcji, zapewniającą wytrzymałość kosiarki, a także doskonałą jakość cięcia.


Husqvarna - producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok: lasów, parków, ogrodów, obiektów sportowych i innych. Kilkuwiekowe doświadczenie w mechanice precyzyjnej oraz produkcji sprzętu, w połączeniu z innowacyjnymi konstrukcjami zawsze stawiały firmę w czołówce światowych producentów. Produkty są cenione przez użytkowników ze względu na ich: jakość, łatwość obsługi, bezpieczeństwo użytkowania oraz bezawaryjność. Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie. Husqvarna obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na: www.husqvarna.pl

Nowe produkty w ogrodzie… (Zdjęcia: 3)

Wykaszarka HUSQVARNA 333RTraktor LT126 Kosiarka  HUSQVARNA LC 48VE

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz