/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Technodomus 2009 - nowa formuła włoskich targów

Drewno.pl

Autor: dja
Źródło: Drewno.pl
Data: 2009-02-17


W dniach 11-14 marca we włoskim Rimini odbywać się będą targi technologii do obróbki drewna i materiałów budowlanych Technodomus 2009.

Technodomus jest kontynuacją imprezy odbywającej się w dwóch poprzednich latach (2006 i 2007) pod nazwą Domuslegno, która koncentrowała się na wykorzystaniu materiałów drzewnych w budownictwie. Obecna formuła rozszerzona została o sektor maszyn i wyposażenia dla przemysłu drzewnego. Technodomus chce stać się nową platformą kontaktów dla producentów i dostawców w tej branży.

Zdaniem organizatorów, sektor obróbki drewna oraz płyt drewnopochodnych, podobnie jak pozostałe działy gospodarki na świecie, doświadcza kryzysu. Jedynym sposobem na jego przezwyciężenie jest nie tylko skoncentrowanie się na pokonywaniu obecnych przeszkód, ale również ustaleniu planu przyszłego rozwoju. Firmy, które oferują solidne produkty, posiadają wykwalifikowaną i zaufaną załogę wyposażoną w wydajne, zaawansowane technicznie maszyny oraz nie boją się wprowadzać innowacyjnych rozwiązań muszą wierzyć w lepszą przyszłość!

Na targach Technodomus swoją ofertę prezentować będzie między innymi SCM Group. Firma pokaże nowe produkty i technologie do obróbki drewna (okna i drzwi, schody, parkiety, listwy profilowe itd.) oraz do obróbki płyt (maszyny oraz zintegrowane linie do produkcji mebli). Polski oddział SCM organizuje dla chętnych wyjazd na targi w Rimini w dniach 9-13.03.2009. Rejestracji można dokonać najpóźniej do dnia 22 lutego. Szczegółowych informacji udziela p. Agnieszka Ozorowska-Biś (e-mail: abis@scmgroup.pl lub telefonicznie tel. 061 651 47 86).


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz