/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ukraińska DREMA rusza pod koniec lutego

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2009-02-12


Pozostały dwa tygodnie do rozpoczęcia pierwszych Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Meblarskiego i Drzewnego DREMA UKRAINA & FURN’EQUIP 2009. Kijowskie targi, odbywające się w dniach 24 - 27 lutego towarzyszyć będą jednemu z najważniejszych wydarzeń branży drzewnej i meblarskiej na Ukrainie – Targom Komponentów do Produkcji Mebli MTKT.

Pozostały dwa tygodnie do rozpoczęcia pierwszych Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Meblarskiego i Drzewnego DREMA UKRAINA & FURN’EQUIP 2009. Kijowskie targi, odbywające się w dniach 24 - 27 lutego towarzyszyć będą jednemu z najważniejszych wydarzeń branży drzewnej i meblarskiej na Ukrainie – Targom Komponentów do Produkcji Mebli MTKT.

Podczas targów DREMA UKRAINA & FURN’EQUIP 2009 zobaczyć można będzie ekspozycje wystawców ze wszystkich regionów Ukrainy oraz z Polski. Targi odbędą się na terenie Kiev Expo Plaza równolegle z targami MTKT, pretendującymi do miana największych i najbardziej liczących się ukraińskich spotkań branży. W roku ubiegłym w tym wydarzeniu wzięło udział ponad 28 tysięcy zwiedzających, dla których przygotowano ekspozycje 600 wystawców na ponad 30 tysiącach mkw.

Formuła targów DREMA UKRAINA & FURN’EQUIP 2009 to trójkąt Specjaliści – Produkt – Komunikacja. Uwaga ekspertów zwrócona jest przede wszystkim na ofertę wystawienniczą, w tym przede wszystkim na najbardziej innowacyjne rozwiązania. W ofercie targów znajdują się maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego oraz komponenty do produkcji mebli o nowoczesnym designie, bazujące na materiałach zgodnych z aktualnymi trendami. To one bowiem mają największy wpływ na biznes drzewno-meblarski i to właśnie dzięki nim branża ma szansę skutecznie obronić się przed negatywnymi skutkami kryzysu, dotykającego dziś niemal wszystkie gałęzie przemysłu.

Profil zwiedzających targi  DREMA UKRAINA & FURN’EQUIP 2009 ma zróżnicowaną i wszechstronną strukturę. Oprócz właścicieli i kierowników przedsiębiorstw, specjalistów z branży meblowej, pracowników odpowiadających za maszyny i urządzenia produkcyjne, do zwiedzania zostały zaproszone osoby, które są zainteresowane organizacją procesu produkcji mebli, inwestorzy, deweloperzy itd.  

DREMA UKRAINA & FURN’EQUIP 2009 to poza ekspozycjami wystawców, ciekawe wydarzenia specjalne. Wśród nich znajdzie się Fabryka Mebli SMART TECH -  prowadzona na żywo prezentacja sposobów produkcji mebli, służąca pokazaniu tajników produkcji mebli kuchennych oraz pracy współczesnej mini fabryki. Smart Tech to wspólna inicjatywa Kijowskich Międzynarodowych Targów Kontraktowych KMKYA i Ukraińskiego Stowarzyszenia Producentów Mebli, która poza wymiarem poznawczym ma również charakter dobroczynny. Meble, które powstaną podczas projektu, zostaną przekazane jednemu z domów dziecka na Ukrainie.
 
Targi DREMA UKRAINA & FURN’EQUIP 2009 zaprezentują innowacyjne produkty, dostarczające inspiracji i wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Zgłoszone przez wystawców propozycje uzyskają oznaczenia Innowacja 2009, dzięki czemu z łatwością będzie można je będzie odnaleźć oraz zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami. Do tytułu Innowacja pretendują takie rozwiązania, jak: RAUMPLUS sliding aluminum systems, których ukraińskim dostawcą jest firma ANTA, płyty MDF z obiciem ze sztucznej skóry firmy HOMAX, systemy półkowe firmy Aristo i inne.

By wziąć udział w targach, należy zarejestrować się on line lub na miejscu, przy stanowiskach kasowych. Do dyspozycji zwiedzających oddany zostanie egzemplarz katalogu wystawców targów DREMA UKRAINA & FURN' EQUIP oraz MTKT. Zarówno poznańscy jak i kijowscy organizatorzy zapewniają pomoc w uzyskaniu zakwaterowania.

Zasady wstępu:
KIEV EXPO PLAZA
Salyutna 2b, Kijów, Ukraina
Godziny: 24 (wtorek) – 26 (czwartek) lutego – 10.00 – 17.30
27 lutego (piątek) – 10.00 – 16.30
Wstęp po rejestracji on line lub na miejscu


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz