/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Woodline Marszałek Sp. j. z certyfikatem FSC

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2009-02-02


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie Woodline Marszałek Sp. j. z siedzibą w Rzeszowie. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003747, obowiązujący w okresie od 02.02.2009 r. do 01.02.2014 r.

Woodline Marszałek Sp. j. powstała w 2004 roku. Jest firmą handlową z siedzibą w Rzeszowie. Firma zajmuje się sprzedażą płyt klejonych z różnych gatunków drewna liściastego, które wykorzystuje się np. do produkcji mebli czy schodów. Oferta firmy obejmuje podstawowe gatunki drewna jak buk, olcha, brzoza, dąb, jawor, jesion, czereśnia, akacja orzech oraz egzotyki merbau, sipo, teak, iroko, wenge. Woodline Sp. j. współpracuje z krajowymi oraz zagranicznymi producentami płyt klejonych na miniwczepy oraz litych. W ofercie firmy są płyty o różnych wymiarach oraz klasach jakościowych dodatkowo firma oferuje tarcicę.
Firma Woodline Sp.j. otwiera swoje drzwi dla klientów hurtowych oraz detalicznych, z pomocą i myślą o których spółka dynamicznie się rozwija.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA