DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Złote statuetki Lidera Polskiego Biznesu

BCC

Autor:
Źródło: BCC
Data: 2005-02-14


ZŁOTE STATUETKI LIDERA POLSKIEGO BIZNESU PRZYZNANE PO RAZ CZTERNASTY

14 przedstawicieli polskich firm z 35 nominowanych odebrało z rąk premiera Marka Belki Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Nagrody przyznawane są od 1991 roku przez Business Centre Club w dwóch kategoriach: małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych przedsiębiorstw. Nagradzane są polskie firmy i ich szefowie, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

W trakcie uroczystości wręczono również Nagrodę Specjalną, którą w tym roku otrzymał premier Irlandii Bertie Ahern za otwarcie irlandzkiego rynku pracy dla Polaków, rozwój dwustronnych stosunków gospodarczych oraz życzliwość wobec naszego kraju.

Oprócz premierów Polski i Irlandii w Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu uczestniczyli m.in.: marszałek Sejmu Włodzimierz Cimoszewicz, przedstawiciele rządu i parlamentu, przedsiębiorcy, przedstawiciele duchowieństwa, artyści i publicyści.

Tekst wystąpienia premiera RP Marka Belki wygłoszony na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu dostępny jest na stronie www.kprm.gov.pl.
Lista laureatów Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu dostępna jest na stronie www.bcc.org.pl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz