/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Majster - pomysł na biznes na Budmie

VOX

Autor:
Źródło: VOX
Data: 2009-01-12


Majster - sieć sklepów franczyzowch z drzwiami, panelami podłogowymi oraz materiałami wykończeniowymi dla domu, zaprezentuje po raz pierwszy swoją ofertę na targach Budma. Wszyscy szukający pomysłu na własny biznes przy niskich kosztach, a niewątpliwie sklepy Majster są najtańszą tego typu siecią na rynku, powinni odwiedzić stoisko nr 6 w pawilonie 3a.

Wkład własny to 50 tys. zł - a więc zaledwie połowa kwoty innych sieci franczyzowych. Pieniądze te w całości przeznaczane na zatowarowanie. Ponadto właściciel sklepu Majster jest zwalniany z opłaty licencyjnej jeśli zrealizuje określony poziom obrotów – mówi Anna Struk, prezes Składów budowlanych VOX, firmy będącej właścicielem marki Majster. Od franczyzobiorcy firma oczekuje zapewnienia budynku przystosowanego do prowadzenia działalności handlowej oraz doświadczenia w biznesie. W ramach pakietu franczyzowego zapewnia m.in. wyposażenie w emblematy przynależności sieciowej oraz wsparcie marketingowe.

Sieć Majster działa na rynku zaledwie od dwóch lat otwierając w tym czasie aż 50 sklepów, głównie miastach gminnych i powiatowych. Klienci zaopatrujący się w sklepach Majster mogą liczyć na towary dobrej jakości w dobrej cenie pochodzące od znanych producentów takie jak Krono Original, DRE, Pol-skone, Stolarka Wołomin, Classen, Nomet, Profile VOX.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA