/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Certyfikat FSC przyznany firmie Druk Markuszewscy Sp. z o.o.

NEPCon

Autor: opr. JR
Źródło: NEPCon
Data: 2009-01-12


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie Druk Markuszewscy Sp. z o.o. w Gdańsku. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003738, obowiązujący w okresie od 09.12.2008r. do 08.12.2013r.

Drukarnia DRUK Markuszewscy działa na rynku poligraficznym od 1989 roku.
DRUK specjalizuje się w produkcji opakowań wysoko przetworzonych z tektury litej na produkty konsumpcyjne z branży: kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej i spirytusowej.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań na automaty pakujące. DRUK wykonuje również opakowania w oparciu o karton laminowany foliami różnego typu wykorzystując technologię zadruku farbami UV .

Drukarnia działa w oparciu o platformy logistyczne działające na terenie kraju, jak również za granicą, m. in. we Francji i Niemczech.

W 2002r. DRUK wdrożył zintegrowany system zarządzania, jakością obejmujący wszystkie procesy. W maju 2003 roku firma uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2000.

Podążając za wymogami, jakości, oraz spełniając oczekiwanie Klientów, w roku 2007 firma wdrożyła Codex Alimentarius, regulujący normy produkcji opakowań mających kontakt z żywnością. W konsekwencji certyfikat HACCP uzyskała 31 maj 2007.
Uzyskanie certyfikatu FSC – jest kolejnym etapem doskonalenia i rozwoju firmy .


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz