/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Budma: Wystawa - Dizajn w przestrzeni publicznej. Bezpieczeństwo.

Budma

Autor:
Źródło: Budma
Data: 2009-01-11


Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie na targach BUDMA w Poznaniu zaprezentuje wystawę poświęconą projektowaniu dla przestrzeni publicznej. Cieszący się żywym zainteresowaniem projektantów, samorządów i biznesu temat zostanie przedstawiony poprzez pryzmat bezpieczeństwa - być może najważniejszego wyzwania, jakie obecnie stoi przed projektantami i architektami.

Fot. Budma

Brak bezpieczeństwa łatwo byłoby zrzucić na polskie realia. Jednak podróżujemy wszyscy i dobrze wiemy, że nie ma miejsc z zasady bezpiecznych. Jak pokazują rozwiązania z innych krajów bezpieczną przestrzeń można sobie wypracować. Nie jest to łatwe, angażuje wielu ludzi różnych profesji, wymaga konsekwencji, niemało czasu, a także nakładów finansowych.

Wystawa ma na celu zaprezentowanie sposobów na poprawienie bezpieczeństwa w sferze publicznej. Są w śród nich kompleksowe rozwiązania dla konkretnych przestrzeni, ale także propozycje mebli miejskich dostępnych w regularnej ofercie. Organizatorom udało się zgromadzić ponad trzydzieści przykładów z całej Europy.

Wydarzenie (prócz wystawy konferencja i spotkanie informacyjne) „Dizajn w przestrzeni publicznej. Bezpieczeństwo" jest realizowane w ramach projektu Samorządu Województwa Śląskiego p.t. „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji województwa śląskiego".

Liczba wyświetleń: 1319


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA