/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Uniknij błędów w budowie dachu i tarasu

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2009-01-07


"Dachy płaskie i tarasy - jak uniknąć błędów projektowych i wykonawczych" to już druga edycja konferencji skierowanej do profesjonalistów odwiedzających targi BUDMA.

Fot. MTP

Pozytywne opinie na temat pierwszej tego rodzaju konferencji zorganizowanej podczas targów Budma 2008, skłoniły organizatorów - Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Ardo Group - agencję komunikacji marketingowej, do kontynuowania idei spotkań dla profesjonalistów. Wymiana doświadczeń w gronie naukowców, projektantów, wykonawców, dostawców technologii jak i również przedstawicieli nadzoru budowlanego, pozwoli poszerzyć wiedzę , nawiązać nowe kontakty. Targi Budma są idealnym miejscem dla takiej aktywności.

- Dach może  być  albo dobrze zaprojektowany i wykonany - albo źle - nie ma pośrednich możliwości. Podobnie jak przy realizacji  innych elementów  budynku - nieszczelność obnaża słabość zastosowanych rozwiązań – mówi Ryszard Klatt, jeden z prelegentów I edycji konferencji. Dlatego organizatorzy chcą propagować dobre wzorce w rozwiązaniach projektowych, technologicznych, wykonawczych czy eksploatacyjnych i pokazywać błędy - one najlepiej działają na wyobraźnię.

Konferencji towarzyszy prezentacja rozwiązań  technologicznych i materiałowych firm, dla dachów płaskich w formie pokazów realizowanych na specjalnie przygotowanych modelach dachów.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji Dachy Płaskie i Tarasy mogą otrzymać bezpłatny bilet wejściowy na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich po zarejestrowaniu się ( imię i nazwisko, profil wykonywanego zawodu, nazwę i adres firmy) za pośrednictwem zgłoszenia mailowego lub bezpośrednio w dniu konferencji w specjalnej recepcji, która jest umiejscowiona w Holu Wschodnim – wejście od strony dworca PKP.

Należy się spieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Konferencja skierowana jest tylko dla profesjonalistów.

Patronat merytoryczny przy konferencji obejmuje DAFA - Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad propagujący w swojej działalności dobre wzorce.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz