/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Więcej KOMFORTU pod stopami

KOMFORT

Autor: opr.JR
Źródło: KOMFORT
Data: 2009-01-02


Idealna podłoga nie powinna przypominać domownikom o swoim istnieniu. Musi być miękka, ciepła i cicha. Aby zapewnić satysfakcję z jej użytkowania Sklepy KOMFORT SA oferują klientom matę izolacyjną Pianomat. Jest to prosty i skuteczny podkład stworzony specjalnie pod panele podłogowe i wykładziny dywanowe.

Sklep KOMFORT-u w CH Młyn we WrocławiuSklep KOMFORT-u w CH Młyn we WrocławiuFot. KOMFORT

Podłoga jest jednym z najważniejszych elementów każdego domu. Przy tym jest to najbardziej eksploatowany element pomieszczenia. Warto zatem zadbać, aby stąpanie po niej sprawiało przyjemność i nie było uciążliwe dla domowników i dla sąsiadów. Przy aranżacji podłogi, najczęściej brane są pod uwagę jedynie jej walory estetyczne, a rzadziej jej walory użytkowe, tj. ochrona przed zimnem, czy twardość odczuwana podczas chodzenia.

Wykończenie podłogi samą wykładziną, bądź panelami, bez zastosowania odpowiedniego podkładu, nie zapewnia należytej wygody. Dostępna w sieci KOMFORT mata izolująca, doskonale tłumi hałas, dociepla pomieszczenia i niweluje nierówności podłoża. Stosowanie Pianomatu wydatnie zwiększa wygodę mieszkania.

Stosowanie tego typu podkładów pod wykładziny dywanowe i panele jest powszechne w krajach Europy Zachodniej oraz w USA. Jest to coraz popularniejsza metoda wyciszenia i izolacji podłogi także w naszym kraju. Sklepy KOMFORT SA, wśród wielu innych akcesoriów niezbędnych do prawidłowego użytkowania podłoża, szczególnie polecają właśnie Pianomat.

Mata nie pęcznieje, nie kurczy się i zachowuje swoje parametry przez długie lata. Mata Pianomat położona pod wykładzinę wytłumia odgłosy kroków, ochrania przed przenoszeniem dźwięków uderzeniowych przez żelbetonową konstrukcję stropu, wykończonego wykładzinami dywanowymi. Dzięki dobrym parametrom izolacji akustycznej, nawet największe podskoki i zabawy dzieci na wykładzinie nie spowodują konfliktu z sąsiadem mieszkającym poniżej.

Pianomat posiada również bardzo dobre właściwości izolacji cieplnej. Zastosowany pod wykładziny i panele dodatkowo dociepla podłogę. Ma to istotne znaczenie w przypadku podłóg w pokojach dziecięcych oraz w sypialniach – szczególnie jeśli są umiejscowione nad nieogrzewanymi garażami. Dzięki macie Pianomat, dzieci bawiące się na wykładzinie mają zapewnione ciepło i miękkość, dlatego nie odczuwają „zimna od posadzki”. Dodatkowe maty czy kocyki stają się, zatem zbędne. Efekt tzw. „miękkiego podłoża” czyni z wykładziny dywanowej gruby, ekskluzywny dywan, ale jednocześnie znacznie wydłuża jej żywotność.

W przeciwieństwie do innych materiałów, mata Pianomat jest przyjazna dla instalatora. Wygodnie rozwija się ją z rulonu, łatwo przycina i formuje na miarę (nawet po łuku), odpowiednio do kształtu podłogi. Do cięcia wystarczą nożyce lub nóż do wykładzin. Pianomat można układać na dowolne podłoże, wypoziomowane oraz gładkie. Matę należy mocować za pomocą taśmy dwustronnej do wykładzin. Do pomieszczeń większych niż 25m2 zaleca się instalację metodą podwójnego klejenia przy pomocy kleju „rzepowego”.

Mata jest bezpieczna dla użytkowników. Wykonana jest z pianki wtórnie spienionej, dzięki czemu spełnia wysokie standardy ekologiczne. Posiada niezbędne atesty: Higieniczny i Trudnopalności, a także Aprobatę techniczną i Certyfikat Öko-Tex. Pianomat jest też materiałem oszczędnym. Układanie jej daje bardzo mało odpadów.

Sklepy KOMFORT SA oferują klientom dwa rodzaje mat izolacyjnych: pod wykładziny dywanowe oraz pod panele. Ich cena, zależnie od rodzaju, a także przeznaczenia wynosi, dla mat pod wykładziny dywanowe: (grubość 10 mm) – 21,95zł/m2; (grubość 5 mm) - 11,95zł brutto/m2. Maty stosowane pod panele kosztują odpowiednio: 7,99zł brutto/m2 (grubość 3 mm) oraz 9,99zł brutto/m2 (grubość 4 mm).

 

Więcej sklepów KOMFORT-u 

Spółka Sklepy KOMFORT SA dynamicznie rozwija swoją sieć sprzedaży. Pod marką KOMFORT działa już 127 salonów zlokalizowanych w największych miastach w kraju. 6 grudnia 2008r. lider rynku pokryć podłogowych otworzył kolejny sklep we Wrocławiu, 13 grudnia w CH Ferio w Koninie.

Otwarcia kolejnych sklepów to konsekwentna realizacja strategii spółki zakładającej ekspansję na polskim rynku artykułów wyposażenia wnętrz. Sklep zlokalizowany w Parku Handlowym MŁYN we Wrocławiu (870m2 powierzchni), jest już szóstym działającym w stolicy Dolnego Śląska. Z kolei salon w Koninie, dzięki przeniesieniu do CH Ferio przy ul. Ogrodowej 31a w Starym Mieście k/Konina, zyskał lepszą lokalizację przy autostradzie A2.

W ofercie obu sklepów znajduje się szeroka gama produktów i usług około sprzedażowych  dostępnych w aktualnym katalogu firmy - „Wybierz piękno, poczuj Komfort”. Wśród nich są zarówno najwyższej jakości drewno, panele i dywany, jak również wykładziny dywanowe i elastyczne. Na stronach katalogu można dodatkowo podejrzeć najnowsze trendy oraz zainspirować się wyjątkowymi aranżacjami wnętrz, zaproponowanymi przez  specjalistów z sieci Sklepy KOMFORT SA.

Jak zawsze z okazji inauguracji, również we Wrocławiu i Koninie KOMFORT przygotował dla klientów specjalną promocję – 22% zniżkę na wszystkie pokrycia podłogowe, zakupione w dniu otwarcia oraz firmowe upominki.

W nowo otwartych sklepach na klientów czekają przeszkoleni eksperci, którzy doradzają w kwestii aranżacji podłogi, podpowiadają jak pielęgnować dywany i wykładziny oraz pomagają wybrać produkty najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom kupujących. Nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu, podobnie, jak wszystkie sklepy sieci KOMFORT, oferuje także pełny zakres usług około sprzedażowych obejmujących m.in. czyszczenie i konserwację paneli, drewna, wykładzin i dywanów, transport, montaż, przycinanie i obszywanie wykładzin, a nawet wypożyczenie specjalnego odkurzacza do prania dywanów.

 

Drewno w KOMFORCIE

W 2008 roku bogata oferta twardych pokryć podłogowych sieci KOMFORT powiększyła się o nowe wzory desek i parkietów, inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Największą popularnością wśród klientów cieszą się deski trójwarstwowe, odporne na zmiany temperatur
i dopuszczone do stosowania przy ogrzewaniu podłogowym. KOMFORT powiększył ofertę desek o najnowsze wzory drewna szczotkowanego (matowego) oraz bielonego i formaty parkietu lub mozaiki. Nowością jest także powiększona oferta desek litych, stworzonych z rodzimych gatunków drewna - dębu, buku, sosny czy jesionu. Podłogi drewniane, dostępne w sieci sklepów KOMFORT charakteryzują się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale także nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, ułatwiającymi montaż i pielęgnację podłogi. Systemy Loc i 5G umożliwiają szybki, precyzyjny i efektowny montaż desek bez użycia kleju. Wszystkie podłogi drewniane, dostępne w sieci KOMFORT, zabezpieczone są specjalnymi olejami, bejcami lub lakierami, utwardzonymi dla większej trwałości promieniami UV.

Wszystkie produkty dostępne w Sklepach KOMFORT SA, można zamawiać też za pośrednictwem e-sklepu

Więcej KOMFORTU pod stopami (Zdjęcia: 5)

Sklep KOMFORT-u w CH Młyn we WrocławiuMata niebieska pod wykładzinęMata szara pod panelMata zielona pod panelSklep KOMFORT-u w CH Młyn we Wrocławiu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA