/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Massiv Ewig nowa marka Swarzedzkich Mebli

Swarzędzkie Meble

Autor: Tomasz Drężek
Źródło: Swarzędzkie Meble
Data: 2008-12-19


Swarzędzkie Meble to marka promująca meble wyłącznie wysokiej jakości o niepowtarzalnym wzornictwie. W salonach Swarzędzkich Mebli znajdą Państwo meble skrzyniowe oraz wypoczynkowe, zarówno nowoczesne jak i klasyczne. By sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów, Swarzędzkie Meble wprowadziły nową linię mebli - MASSIV EWIG. MASSIV EWIG to meble pod indywidualny projekt, wykonywane z litego drewna ( dębu, buku, jesionu) w dowolnej kolorystyce. W zaprojektowaniu Państwa pokoju dziennego, jadalni, sypialni,przedpokoju, łazienki, gabinetu pomogą doświadczeni projektanci.

Nowe logo submarki Swarzędzkich MebliNowe logo submarki Swarzędzkich Mebli

Jeszcze nigdy dotąd Swarzędzkie Meble nie były tak uniwersalne. Nowa linia oferuje Klientom pełną swobodę w aranżacji każdego domu czy biura.

Nasi projektanci dostosują bryły mebli w dowolnej kolorystyce, aby  spełniły  w pełni  Państwa oczekiwania. Zestawy nowej linii mogą być wykonane z litego dębu, buku lub jesionu, mogą Państwo również wybierać z wielu egzotycznych oklein.

Absolutnym przełomem jest zestaw sypialniany Vesuvio łączący w zwartej bryle niczym niezakłócone kształty, potęgujące naturalną urodę drewna venge z ręcznie wypalanym szkłem metodą fussingu. Ciemna matowa bryła mebla komponuje się idealnie z krwistym czerwonym szkłem.

Komoda z zestawu Vesuvio miała swoją premierę w Wiedniu na Vienna Design Week  Oprócz tego zestawu chcemy Państwu przedstawić sypialnię Ambroso z litego buku wybarwianą w 8 kolorach i dwie nowe jadalnie, Morbido stateczną i  masywną oraz Intorno z wieloma obłościami o nie banalnym charakterze Art.-Deco  Oczywiście nie zabraknie klasycznego zestawu Massiv Ewig promującego  naszą submarkę.  W pierwszym kwartale 2009 planujemy nowy zestaw do living room, Cono  wykonany z litego dębu w kształcie stożka, szafkę RTV tego futurystycznego  zestawu mogą już Państwo zobaczyć w galerii na terenie Centrum Meblowego "Mega  Meble".


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz