/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
RYNEK DIY

Drugi market Leroy Merlin w Szczecinie

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o

Autor: opr. PR
Źródło: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o
Data: 2008-12-17


18. grudnia zostanie otwarty drugi w Szczecinie sklep Leroy Merlin. Jest to już 29. w Polsce market znanej sieci budowlano-dekoracyjnej.

Sklep ma 11 000 m2 łącznej powierzchni sprzedaży. Mieści się przy ulicy Struga 31. Zatrudnienie znalazło tu 180 osób ze Szczecina i okolic.

Jest to drugi market Leroy Merlin w Szczecinie. Tu jednak dział dekoracji zajmuje większą powierzchnię niż w sklepie już istniejącym. Działy dekoracyjne zainspirują klientów szerokim wyborem produktów, które zgodne są z aktualnymi trendami.

Nowy market posiada też dział z asortymentem do dekoracji i wyposażenia pokoju dziecięcego. Klienci znajdą tu bogatą ofertę artykułów do zdobienia ścian jak np. tapety, naklejki, farby i szablony. Są tu też tkaniny zasłonowe, poduszki ozdobne i duży wybór oświetlenia.

Leroy Merlin, tak jak w pozostałych swoich marketach, gwarantuje najniższe ceny i zobowiązuje się do zwrotu podwójnej różnicy w cenie, jeśli klient, po zakupie w sklepie tej sieci, w jakimkolwiek innej konkurencyjnej placówce znajdzie identyczny produkt w niższej cenie. Decyzję o zakupie ułatwi też oferowana przez market możliwość bezterminowego zwrotu i wymiany towaru.

Sklep oferuje także usługi dodatkowe, jak cięcie blatów, wycinanie otworów pod baterie, szycie firan i zasłon, usługi ramiarskie. Tutejsi specjaliści pomogą też zaprojektować kuchnię czy łazienkę. W ofercie także usługi transportowe i montażowe.

Sieć włączyła się także w działania proekologiczne. Częścią tego programu jest wprowadzenie foliowych oksydegradowalnych toreb, które rozkładają się w ciągu 2 lat, a nie jak zwykłe reklamówki po 600-800 latach. Leroy Merlin szczególnie zachęca do zakupu mocnej torby ekologicznej z "dożywotnią" gwarancją. Jeśli torba się zużyje lub zniszczy, będzie można ją tu wymienić za symboliczny 1 grosz. Zobowiązanie to obejmuje bezterminowo kolejne torby podlegające wymianie. Powtórne przetworzenie oddanych toreb sklep powierzy specjalistycznej firmie. Leroy Merlin udostępni także pojemniki na zużyte świetlówki, baterie, szkło, makulaturę i plastik - zadba o ich recykling.

W sklepie dostępne są wózki zakupowe dla osób niepełnosprawnych. Zaś z myślą o mamach przygotowano odpowiedni pokój, gdzie mogą nakarmić swoje pociechy.

Godziny otwarcia nowego sklepu Leroy Merlin w Szczecinie: od poniedziałku do piątku 7.00-21.00, sobota 7.00-20.00, niedziela 9.00-18.00.

Parking liczy 190 miejsc - wjazd od ulicy Struga i Wiosennej. Dojazd komunikacją miejską: B, D, G, 66, 71, 73, 77, 79.

 

Informacje o firmie

Leroy Merlin działa w Polsce od 12 lat. To jeden z czołowych graczy na rynku budowlanym i dekoracyjnym. Firma rodzinna, o 80-letniej tradycji, należy do Grupy ADEO, która skupia sieci branży budowlanej kilku marek. Grupa ADEO zatrudnia na dzień dzisiejszy 50 000 pracowników.

Obecnie Grupa ADEO posiada na świecie 220 sklepów pod marką Leroy Merlin (Francja, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Polska, Grecja, Rosja, Chiny, Brazylia). Leroy Merlin ma dzisiaj w Polsce 29 sklepów (łącznie z nową placówką w Szczecinie).

Spółka zatrudnia w Polsce 6 000 pracowników.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA