/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Certyfikat FSC przyznany firmie BHZ Pilski Przemysł Drzewny SJ

NEPCon

Autor: opr.JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-12-18


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie BHZ Pilski Przemysł Drzewny Spółka Jawna ze Złotowa. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003735, obowiązujący w okresie od 05.12.2008 r. do 04.12.2013 r.

Firma BHZ Pilski Przemysł Drzewny powstała w 1992 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dostarczaniem tarcicy i przetworzonych wyrobów z drewna do klientów w całej Europie Zachodniej. W ciągu 16 lat działalności wyeksportowała łącznie około 0,4 mln metrów sześciennych drewna w wyrobach gotowych.

Wśród dostarczanych przez BHZ Pilski Przemysł Drzewny produktów należy wymienić tarcicę szorstką i struganą, różnego rodzaju płoty i panele, bramki, pergole, donice, rollbordery, słupki, palisady, piaskownice, podesty, ławki, krzesła, huśtawki. Cechą wyróżniającą wyroby firmy BHZ Pilski Przemysł Drzewny od podobnych na rynku, jest wykonywanie ich zgodnie z indywidualną specyfikacją i życzeniem klienta - każdy klient otrzymuje wyrób unikatowy, dostosowany do swoich wymagań.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz