/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

FurniFab 2009: Poszerzamy spektrum produktów

FurniFab

Autor:
Źródło: FurniFab
Data: 2008-12-11


Odbywające się w Poznaniu targi FurniFab – Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich – odnotowały w mijającym roku znaczny wzrost wystawców, odwiedzających i sprzedanej powierzchni. W 2009 zaprezentują specjalistom z branży meblowej najnowsze tendencje w sektorach kooperujących z przemysłem mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia.

FurniFab 2008FurniFab 2008Fot. Drewno.pl

Zapoczątkowana w 2003 roku a przeznaczona dla branży meblarskiej impreza, zyskała z czasem rangę centralnych targów B2B dostawców dla przemysłu mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia z terenu Polski oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W dniach od 3 do 5 marca 2009 roku odbędzie się kolejna edycja targów FurniFab, mająca być kontynuacją dotychczasowych sukcesów imprezy. Tym razem na odwiedzających oczekiwać będzie szereg nowych grup produktów i tak wielostronny wgląd w aktualne trendy branży meblarskiej, jakiego nie umożliwiają żadne z porównywalnych targów specjalistycznych w tym regionie.

Organizator imprezy, firma Survey Marketing + Consulting Sp. z o.o. z Poznania, jest w pełni usatysfakcjonowany wzrostem atrakcyjności targów FurniFab: w ramach ubiegłorocznej, szóstej edycji targów liczni wystawcy indywidualni znacznie powiększyli swoje powierzchnie wystawowe, dzięki czemu odnotowano łączny przyrost powierzchni wystawienniczej o 25 procent. Przy udziale 110 wystawców z 14 krajów, prezentujących swoje wyroby na powierzchni 5.400 m² oraz blisko 3 tysięcy gości – specjalistów z branży meblowej, targi FurniFab 2008 były jak dotąd największymi w historii imprezy.

Żywe zainteresowanie imprezą wystawców i odwiedzających targi specjalistów zmotywowało firmę Survey do znacznego poszerzenia spektrum prezentowanych na FurniFab grup produktów: obok tradycyjnych segmentów produktów jak materiały obiciowe, nici, półprodukty, materiały tapicerskie i laminaty, inlety i poduszki, tkaniny, materiały z mikrofazy,  naturalne i sztuczne skóry, na FurniFab 2009 zobaczyć będzie można następujące nowe grupy produktów: guma gąbczasta i tworzywa piankowe, filce, drelichy materacowe, półfabrykaty tapicerskie, spody sprężynowe, rdzenie sprężynowe, siatki spiralne, formatki sprężynowe, stelaże tapicerskie, kółka meblowe, maszyny szwalnicze, maszyny do krojowni i przynależne do nich oprogramowanie.

Tym samym na trzy miesiące przed polskimi targami meblowymi „Meble” targi FurniFab 2009 zaprezentują specjalistom z branży meblowej najnowsze tendencje w sektorach kooperujących z przemysłem mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia w nieznanym dotąd wyborze. Grupą docelową targów FurniFab, których punktem ciężkości są atrakcyjne transakcje zakupu większych ilości produktów, są przede wszystkim osoby o kompetencjach decyzyjnych z sektorów zakupów, wzornictwa i zarządzania produktem. Obecnie targi FurniFab odwiedzają goście z Polski, krajów bałtyckich, Rosji, Niemiec, krajów Beneluksu i Europy Południowej. Dzięki dodatkowym, atrakcyjnym ofertom w portfelu produktów, targi FurniFab w marcu 2009 roku staną się ponownie prawdziwym magnesem dla odwiedzających.

FurniFab 2009: Poszerzamy spektrum produktów (Zdjęcia: 2)

FurniFab 2008FurniFab 2008

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz