/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

WinDoor-tech i Budma - Zamierzony efekt synergii

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2008-12-05


Ekspozycja okien, drzwi i bram na targach BUDMA zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Satysfakcja z uczestnictwa w targach dla tej branży powinna być podwójna, ze względu na równolegle zaplanowane Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech 2009.

Nowe targi WinDoor-tech, to niepowtarzalna możliwość zapoznania się z pełną ofertą rynkową dla producentów okien, drzwi, bram i systemów fasadowych, jak również dla projektantów i środowisk naukowych.

- Podobnie jak potrzeby rynku, zmieniają się także odbywające się w Poznaniu targi budowlane. Zarówno wystawcy, jak i zwiedzający oczekują od nas jak największych korzyści z uczestnictwa – mówi Violetta Pastwa, menadżer salonu Okna, drzwi i bramy, a także dyrektor targów WinDoor-tech. - Dlatego uczestnikom targów oferujemy czytelną ekspozycję, a także pełen obraz oferty rynkowej.

Organizatorzy proponują więc uczestnikom branży okien, drzwi i bram dosyć interesującą synergię biznesową. Z jednej strony, jako wystawcy targów BUDMA, spotkają się z odbiorcami swoich gotowych produktów, a z drugiej – już jako zwiedzający nowych targów WinDoor-tech – mogą zapoznać się
z szeroką ofertą dostawców technologii i komponentów do produkcji. Te zupełnie nowe targi powstały z myślą o zaakcentowaniu szczególnej roli branży stolarki budowlanej, jaką odgrywa w kształtowaniu rynku budowlanego.

Po raz pierwszy firmy wytwarzające i dystrybuujące maszyny i komponenty dla tego segmentu w jednym miejscu i jednym czasie, na targach skierowanych specjalnie do nich, będą mogły zaprezentować cieszące się coraz większym zainteresowaniem najnowsze, wydajne i energooszczędne technologie. Producenci starają się bowiem sprostać wymagającym normom technicznym, jak również w wyraźny sposób dbają o wysoką jakość maszyn i komponentów będących w ich ofercie.

Wzrost cen energii oraz wprowadzenie w najbliższym czasie unijnej dyrektywy, której celem jest podwyższenie wymogów energetycznych budynków i ich certyfikacji, zachęcają do stosowania rozwiązań energooszczędnych. Nowoczesne technologie dają bez wątpienia większe oszczędności i korzyści ekonomiczno-techniczne. Producenci okien, drzwi, bram i fasad chcący zagwarantować niezawodność swoich wyrobów i wydajność procesów produkcyjnych muszą modernizować i rozbudowywać istniejący park maszynowy, jak również wprowadzać nowoczesne materiały i niezbędne akcesoria. To właśnie targi są najlepszym miejscem prezentacji tendencji proekologicznych i proenergooszczędnych występujących na rynku, nowoczesnych koncepcji i rozwiązań.
//


Konieczność zachowania surowych norm technicznych, jak również dbałość o wysoką jakość produktów sprawia, że zainteresowanie nowymi trendami oraz nowoczesnymi, wydajnymi i energooszczędnymi technologiami stale rośnie. Wzrasta popyt na modernizację i rozbudowę parku maszynowego, cenna jest również wiedza o materiałach i akcesoriach. Dlatego na targach WinDoor-tech pokazane będą m.in. systemy konstrukcyjne, profile, półfabrykaty, materiały i produkty ze szkła, okucia, elementy mocowania i zabezpieczeń, kleje, powłoki, a także inne środki pomocnicze. Zakres tematyczny ekspozycji targów obejmuje maszyny do produkcji elementów stolarki drewnianej, jak również maszyny oraz kompletne linie technologiczne do produkcji okien, drzwi z aluminium i PCV.

Na targach WinDoor-tech 2009 Grupa Homag zaprezentuje między innymi numerycznie sterowane centrum obróbcze do produkcji okien HOMAG BOF 211/40/PM/K, centrum obróbcze do produkcji domów o szkielecie drewnianym WEINMANN Profi WBZ 160/12 oraz maszynę do kaszerowania powierzchni FRIZ FKP 100/1/13/DH/R.

Firma HÄFELE, wiodące międzynarodowe przedsiębiorstwo w dziedzinie okuć budowlanych oraz elektronicznych systemów kontroli dostępu, na targach prezentować będzie szeroką gamę okuć drzwiowych głównie marki Startec jak i system Dialock oparty na technologii transponderowej.

Salon Okna, drzwi i bramy,  pawilon 3A, 4, 5
WinDoor-tech, pawilon 9, 5
Więcej informacji: www.budma.pl , www.windoortech.pl

WinDoor-tech i Budma - Zamierzony efekt synergii (Zdjęcia: 4)

Jednocześnie z targami BUDMA odbędą się po raz pierwszy Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech 2009.Targi stworzą szansę producentom okien, drzwi, bram i fasad do zapoznania się z najnowszą ofertą rynku.Jakie są najnowsze trendy w technologii profilowania? Dowiemy się już w styczniu na targach WinDoor-tech.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA