/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Praktyczny osprzęt do wózka widłowego w sezonie zimowym

Sztaplarka.pl

Autor: MM /oprac. dja
Źródło: Sztaplarka.pl
Data: 2008-12-03


Dotychczas wymyślono wiele rodzajów osprzętu do wózków widłowych. Wózki widłowe potrafią np. transportować rolki papieru czy przewozić długie elementy (kłody drewna) z wykorzystaniem trawersy.

Pług do wózka widłowegoPług do wózka widłowegoFot. Sztaplarka.pl

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym proponujemy przyjrzeć się pługom śnieżnym montowanym do wózka widłowego oraz łańcuchom zakładanym na ogumienie.

Pługi śnieżne do wózków widłowych oferowane na krajowym rynku muszą spełniać wymagania określone normami PN/M-06521 w zakresie projektowania, PN/M-84702 w zakresie ogólnych badań i wymagań oraz normy ISO 2328. Pługi spełniające te wymagania oraz użytkowane zgodnie z przepisami BHP są bezpieczne.

W sprzedaży dostępne są również praktyczne pługi do wózków widłowych z pojemnikiem na piasek.

Podczas zimowej pracy wózków widłowych na otwartym terenie, częstym problemem jest oblodzenie i śliska nawierzchnia. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie w takiej sytuacji łańcuchów montowanych na ogumienie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Informacje o wózkach

Dodać należy, iż do widlaka można podłączyć łyżkę, która może z powodzeniem zastąpić pług. Łyżka potrafi jednocześnie zbierać i wywozić śnieg (piasek). Każdy osprzęt kosztuje, więc trzeba dostosować go do potrzeby. Najważniejsze aby widlak posiadał hydraulikę dodatkową, do której można podłączyć potrzebny osprzęt. - zapraszamy www.techtrans.com.pl

techtrans.com.pl [8]Odpowiedz na ten komentarz2008-12-04 22:57:15

Zgłoś nadużycie

Najlepszy osprzęt do wózków widłowych, z jakim się do tej pory spotkałem ...

to ten oferowany przez sklep internetowy ehak24 pl. Do tego ceny bardzo przystępne, więc myślę, że warto zapoznać się bliżej z ich ofertą.

Marian Zieliński [1]Odpowiedz na ten komentarz2014-08-26 13:57:15

Zgłoś nadużycie

Praktyczny osprzęt do wózka widłowego w sezonie zimowym

W okresie zimowym polecamy stosowanie do wózków widłowych łańcuchów śniegowych. Wózek widłowy można wykorzystać do zgarniania sniegu. Służy do tego pług montowany na widły wózka widłowego oraz szufla do śniegu. (***)
Wpis edytowany przez Administratora

spare [1]Odpowiedz na ten komentarz2016-03-15 11:42:00

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz