/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zmiana warty w Pfleiderer Grajewo

Pfleiderer

Autor: dja
Źródło: Pfleiderer
Data: 2008-11-30


Rada Nadzorcza Pfleiderer Grajewo S.A. podjęła uchwałę w sprawie powołania z dniem 01.01.2009r. Wojciecha Gątkiewicza na stanowisko Prezesa Zarządu spółki.

Ponadto, z tym samym dniem, Wojciech Gątkiewicz został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Pfleiderer Prospan S.A. z siedzibą w Wieruszowie (spółki zależnej od Pfleiderer Grajewo).

Nowy prezes zastąpi Pawła Wyrzykowskiego, który zrezygnowała z tej funkcji w związku z objęciem od 1 stycznia przyszłego roku obowiązków członka Zarządu Pfleiderer AG z siedzibą w Neumarkt (spółki-matki Pfleiderer Grajewo). W ramach ich pełnienia będzie nadzorował region Europy Wschodniej, w skład którego wchodzi również polskie spółki. W związku z powyższym Paweł Wyrzykowski zostanie powołany na Przewodniczącego Rady Nadzorczej Pfleiderer Grajewo S.A.

Wojciech Gątkiewicz ukończył studia magistersko-inżynierskie na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiada tytuł MBA, uzyskany w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów we współpracy z Rotterdam School of Management.
Od stycznia 2008r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu Monier Sp. z o.o. (uprzednio pod nazwą Lafarge Dachy). W okresie od 2004 do 2007 roku sprawował funkcję Prezesa Zarządu Lafarge Dachy Sp. z o.o., spółki powstałej w wyniku fuzji Braas Polska Sp. z o.o. oraz Rupp Ceramika Sp. z o.o. We wcześniejszym okresie pełnił w szczególności funkcje: Prezesa Zarządu Braas Polska Sp. z o.o. (1996 r.-2004r.) oraz Prezesa Kopalni Melafiru w Czarnym Borze (1991r.-1995r.). Ponadto od 2005r. do dnia dzisiejszego Wojciech Gątkiewicz jest wykładowcą zarządzania strategicznego na studiach MBA organizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz