/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuckZuck – bogata oferta i fachowa pomoc

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-11-26


Ogólnopolska sieć RuckZuck to lider na rynku sprzedaży podłóg i drzwi. Działalność sieci cieszy się bardzo dużym zaufaniem ze strony klientów i przedsiębiorców, co przekłada się na szybki rozwój Systemu Partnerskiego. Coraz więcej rodzimych przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie działalności pod szyldem RuckZuck

Nowy salon RuckZuck w PileNowy salon RuckZuck w PileFot. RuckZuck

Nowy salon RuckZuck w Pile

 System Partnerski, działający w ramach ogólnopolskiej sieci RuckZuck, cieszy się coraz większą popularnością. Szeroki asortyment podłóg i drzwi jest obecnie dostępny także w Pile – powstał tam kolejny, dziewiąty już salon RuckZuck w województwie wielkopolskim.

 Ogólnopolska sieć RuckZuck to lider na rynku sprzedaży podłóg i drzwi. Działalność sieci cieszy się bardzo dużym zaufaniem ze strony klientów i przedsiębiorców, co przekłada się na szybki rozwój Systemu Partnerskiego. Coraz więcej rodzimych przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie działalności pod szyldem RuckZuck. W województwie wielkopolskim do tej pory funkcjonowało 8 punktów handlowych: w Gnieźnie, Kaliszu, Pleszewie, Ostrowie Wielkopolskim, Koninie, Rawiczu, Lesznie i Gostyniu. 3 listopada w Pile został otwarty kolejny salon. Sklep w Pile to już drugi dyskont RuckZuck, na którego otwarcie zdecydowało się przedsiębiorstwo TIMBEX.

- Sklep w Pile prosperuje już od 6 lat, oferując różne materiały wykończenia wnętrz, w tym także marki Classen. Po przystąpieniu do Systemu Partnerskiego przeobraziliśmy powierzchnię handlową, wprowadzając wizualizację RuckZuck, a także znacznie poszerzyliśmy ofertę podłóg i drzwi – mówi Zbigniew Gwoździewski z RuckZuck Partner – Timbex w Pile.

Powierzchnia handlowa salonu w Pile zajmuje blisko 400 m2. Znajdziemy tam bogaty asortyment skrzydeł drzwiowych, podłóg drewnianych oraz paneli laminowanych, a także akcesoriów wykończeniowych. Oferta sklepu będzie stale poszerzana o nowe wzory podłóg i modele skrzydeł drzwiowych.

Klienci salonu znajdą w nim najwyższej jakości materiały oraz fachową i miłą obsługę, która chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości techniczne i odpowie na pytania. Na życzenie klienta, sklep może również dodatkowo zapewnić transport oraz  montaż zakupionych podłóg i drzwi w domu klienta.

RuckZuck na Opolszczyźnie

Mieszkańcy województwa opolskiego mają do dyspozycji już siedem dyskontów RuckZuck, oferujących bogaty asortyment paneli podłogowych, podłóg drewnianych i drzwi wewnętrznych. Sieć cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko klientów, lecz także lokalnych przedsiębiorców.

Spośród wszystkich placówek RuckZuck działających obecnie na Opolszczyźnie aż cztery należą do jednego właściciela. Pierwszy ze swoich salonów firma Sezam uruchomiła w listopadzie 2006 roku w Opolu, a niespełna rok później dołączyły do niego dwa kolejne punkty handlowe w Brzegu i Nysie. Powodzenie tego przedsięwzięcia sprawiło, że w tym roku w Kluczborku rozpoczął działalność czwarty dyskont RuckZuck, należący do właścicielki firmy Sezam - Joanny Makohon. Jest on jednocześnie siódmy w tym województwie.

- Korzystne warunki współpracy z siecią, szeroki asortyment produktów oraz duże zainteresowanie klientów opolskiego salonu naszą ofertą skłoniły mnie do uruchomienia trzech kolejnych placówek pod szyldem RuckZuck – wyjaśnia Joanna Makohon.

Podobnie było w przypadku firmy Service Center, właściciela sklepu RuckZuck w  Kędzierzynie Koźlu, który równocześnie prowadzi także punkty handlowe w województwie śląskim - w Rybniku i Raciborzu. Mieszkańcy Opolszczyzny mogą korzystać także  z oferty  dyskontów RuckZuck w Prudniku i Namysłowie.

Bogata oferta i fachowa pomoc

Salony RuckZuck cechują się szerokim asortymentem podłóg i drzwi, który jest stale wzbogacany o nowe wzory i modele. Już w tej chwili klienci mogą wybierać spośród oferty ponad 140 wzorów podłóg, która została niedawno dodatkowo poszerzona o dwie nowości – podłogi drewniane Buk Chocolate i Buk Naranja. Klienci mają również do dyspozycji prawie trzydzieści kolekcji skrzydeł drzwiowych marki Classen oraz wiele akcesoriów uzupełniających. Łatwe odnalezienie wymarzonej podłogi czy skrzydła drzwiowego umożliwia przejrzysta ekspozycja asortymentu, dzięki czemu możemy ocenić zarówno jego wygląd, jak i jakość.

Ważnym aspektem jest również to, że odwiedzając sklep RuckZuck nie będziemy pozostawieni sami sobie, jak to często bywa w dużych marketach budowlanych. Możemy liczyć na fachowe wskazówki personelu sklepu, który odpowie na nasze pytania i objaśni techniczne oznaczenia. Placówki zapewniają ponadto transport zakupionego towaru, a sprawdzona ekipa montażowa może na nasze życzenie ułożyć panele i zamontować drzwi.

Sklepy Partnerskie RuckZuck w województwie opolskim zlokalizowane są w następujących miastach: Opole, Brzeg, Nysa, Kluczbork, Kędzierzyn Koźle, Prudnik, Namysłów.

Dokładne adresy wszystkich salonów RuckZuck znajdują się na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.

 

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.

Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.

 

RuckZuck – bogata oferta i fachowa pomoc (Zdjęcia: 2)

Nowy salon RuckZuck w Pile RuckZuck – bogata oferta i fachowa pomoc

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz