/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Certyfikat FSC przyznany firmie PPHU LIMBA

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-11-26


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie PPHU LIMBA Ryszard Majewski i Tomasz Szerel Spółka Jawna w miejscowości Kukowo. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003659, obowiązujący w okresie od 25.11.2008 r. do 24.11.2013 r.

Firma PPHU Limba R. Majewski i T. Szerel Sp. Jawna powstała w 2000 roku. Zakład produkcyjny znajduje się w Polsce północno-wschodniej na trasie Ełk-Olecko w miejscowości Kukowo. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 70 osób i zajmuje się produkcją wyrobów ogrodowych z drewna. Początkowo zakład zaopatrywał odbiorców krajowych, jednak z biegiem lat, w związku ze sporym zapotrzebowaniem na meble ogrodowe w krajach Europy Zachodniej, firma zdecydowała się na eksport produktów.

Wśród wytwarzanych przez Limbę produktów należy wymienić różnego rodzaju płoty i panele, bramki, pergole, altany, donice. Istnieje również możliwość wykonania towaru na specjalne zamówienie Klienta.

Firma Limba kładzie duży nacisk na spełnienie wszelkich wymagań Klienta. W swej pracy dąży do tego, aby wyroby produkowane były z jak najlepszych surowców, co owocuje zadowoleniem Klienta.

Liczba wyświetleń: 2943


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA