/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Certyfikat FSC przyznany firmie PPHU LIMBA

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-11-26


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie PPHU LIMBA Ryszard Majewski i Tomasz Szerel Spółka Jawna w miejscowości Kukowo. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003659, obowiązujący w okresie od 25.11.2008 r. do 24.11.2013 r.

Firma PPHU Limba R. Majewski i T. Szerel Sp. Jawna powstała w 2000 roku. Zakład produkcyjny znajduje się w Polsce północno-wschodniej na trasie Ełk-Olecko w miejscowości Kukowo. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 70 osób i zajmuje się produkcją wyrobów ogrodowych z drewna. Początkowo zakład zaopatrywał odbiorców krajowych, jednak z biegiem lat, w związku ze sporym zapotrzebowaniem na meble ogrodowe w krajach Europy Zachodniej, firma zdecydowała się na eksport produktów.

Wśród wytwarzanych przez Limbę produktów należy wymienić różnego rodzaju płoty i panele, bramki, pergole, altany, donice. Istnieje również możliwość wykonania towaru na specjalne zamówienie Klienta.

Firma Limba kładzie duży nacisk na spełnienie wszelkich wymagań Klienta. W swej pracy dąży do tego, aby wyroby produkowane były z jak najlepszych surowców, co owocuje zadowoleniem Klienta.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz