/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowoczesne rozwiązania technologiczne - najnowsza linia pilarek HUSQVARNA

HUSQVARNA

Autor: inf. pras. op. PR
Źródło: HUSQVARNA
Data: 2008-11-24


Najnowsza linia pilarek firmy HUSQVARNA jest już dostępna w punktach sprzedaży. Pilarki stworzono w oparciu o najnowsze technologie m.in.: technologię silników X-TORQ, która ogranicza zużycie paliwa o ok. 20% i zmniejsza emisję spalin do środowiska o ok. 60%. Pilarki te zaprojektowano z myślą o potrzebach najbardziej wymagających użytkowników.

Najnowsza linia pilarek firmy HUSQVARNA jest już dostępna w punktach sprzedaży.Najnowsza linia pilarek firmy HUSQVARNA jest już dostępna w punktach sprzedaży.Fot. Husqvarna

Nowości 2008

Wśród  asortymentu pilarek firmy HUSQVARNA, zarówno  profesjonaliści, jak i inni wymagający użytkownicy znajdą dla siebie wygodne i wydajne modele urządzeń. „Maszyny firmy HUSQVARNA nie są zwykłymi pilarkami - są jak ubrania szyte na miarę, z uwzględnieniem potrzeb użytkowników. Nowa linia to: nowoczesne rozwiązania technologiczne, większa wydajność i wytrzymałość, łatwość obsługi, troska o bezpieczeństwo użytkownika oraz o środowisko…  - dlatego powstała najnowsza linia. Każdy znajdzie pilarkę odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom.” - powiedział Andrzej Cieciuch, ekspert firmy HUSQVARNA.

Moc, wydajność, bezpieczeństwo, ochrona środowiska…

Nowe pilarki firmy HUSQVARNA wyposażone są w nowoczesne  silniki X-TORQ, które są wynikiem długoletnich badań i poszukiwań ekspertów. Technologia ta spełnia normę Unii Europejskiej EU2 Emission Standard, dotyczącą emisji spalin. Ponadto wyższy moment obrotowy, zapewniający moc tam gdzie jest ona potrzebna, oznacza -  że silnik zużywa mniej paliwa i wytwarza mniej zanieczyszczeń. Profesjonalista posługujący się standardowym silnikiem dwusuwowym  zużywa ok. 8l. paliwa dziennie. X-TORQ zapewnia redukcję zużycia paliwa o ok. 20%, a więc podczas pracy pilarką ok. 200 dni w roku pozwala oszczędzić aż do  300l paliwa rocznie. Technologia ta chroni również środowisko naturalne, gdyż zmniejsza emisję szkodliwych spalin o ok. 60% oraz jednocześnie gwarantuje lepszą wydajność produktów.


Silnik X-TORQ to między innymi:

•    Niższe wydatki na paliwo
•    Mniej paliwa do noszenia
•    Zwiększona wydajność
•    Troska o środowisko naturalane – zminimalizowanie emisji zanieczyszczeń
•    Troska o bezpośrednie środowisko operatora – mniej wdychanych szkodliwych substancji

Do standardowego wyposażenia nowych pilarek HUSQVARNA należą również m.in. systemy:  Air Injection™, Smart Start® i Low Vib®. A wszystko to bez zbędnego zwiększania ciężaru maszyn…
„Sztab naszych doświadczonych specjalistów nieustannie pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i materiałowymi. W odpowiedzi na zachowania, zwyczaje i potrzeby konsumentów udoskonalamy maszyny, będące już
w sprzedaży i wprowadzamy zupełnie nowe. Nowa linia pilarek spełnia najwyższe wymagania względem wydajności, komfortu pracy i ergonomii, a także emisji zanieczyszczeń” - podsumował Piotr Stański, Manager ds. Marketingu i Sprzedaży firmy HUSQVARNA.

Najnowsza linia pilarek:

Pilarki HUSQVARNA 235, 235 e-series, 240 e-series

Te modele skierowane są do użytkowników, którzy cenią jakość a jednocześnie szukają poręcznych i łatwych w obsłudze pilarek do drobnych prac. Pilarki są idealne  np. dla właścicieli ogrodów przydomowych.
Co nowego?
- Całkowicie nowa, unikatowa platforma pilarek do użytku nieprofesjonalnego, zaprojektowana wyłącznie dla modeli 235/240
- Najnowocześniejsza technologia silników X-TORQ
- Udoskonalona  ergonomia
- Łatwiejsze uruchamianie i użytkowanie

Pilarki HUSQVARNA 435, 435 e-series, 440 e-series
Skierowane do wymagających użytkowników, właścicieli ogrodów przydomowych dla których najważniejszy jest mały ciężar i łatwość obsługi pilarki, używanej m.in. do prac pielęgnacyjnych  i cięcia drewna na opał.
Co nowego?
- Całkowicie nowa platforma zaprojektowana wyłącznie dla pilarek 435/440. Celem jest maksymalna redukcja ciężaru bez żadnych kompromisów
- Najnowocześniejsza technologia silników X-TORQ
- Jeszcze lepsza ergonomia
- Zdecydowane obniżenie ciężaru

Pilarki HUSQVARNA 445, 445 e-series, 450 e-series
Skierowane do użytkowników szukających uniwersalnej, wytrzymałej, niezawodnej pilarki o profesjonalnych parametrach dla których liczy się jakość.
Co nowego?
- Całkowicie nowa platforma zaprojektowana wyłącznie dla pilarek 445/450 bez żadnych kompromisów
- Najnowocześniejsza technologia silników X-TORQ
- Polepszona  ergonomia

Pilarka HUSQVARNA 576XP
Przeznaczona dla wykwalifikowanych profesjonalistów.
- Doskonały stosunek mocy do ciężaru
- Wiodąca na rynku technologia - X-TORQ
- Doskonała ergonomia


Husqvarna - producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok: lasów, parków, ogrodów, obiektów sportowych i innych. Kilkuwiekowe doświadczenie w mechanice precyzyjnej oraz produkcji sprzętu, połączeniu z innowacyjnymi konstrukcjami zawsze stawiały firmę w czołówce światowych producentów. Produkty są cenione przez użytkowników ze względu na ich: jakość, łatwość obsługi, bezpieczeństwo użytkowania oraz bezawaryjność. Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie. Husqvarna obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie: www.husqvarna.pl.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne - najnowsza linia pilarek HUSQVARNA (Zdjęcia: 3)

Najnowsza linia pilarek firmy HUSQVARNA jest już dostępna w punktach sprzedaży.Pilarka 235 e-seriesSilnik X-TORQ

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz