/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Spółka HOMANIT POLSKA z certyfikatem PEFC

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-11-24


We współpracy z BMG TRADA, NEPCon wykonał audit PEFC w firmie HOMANIT POLSKA Sp. z o.o. i Spółka Spółka Komandytowa w miejscowości Karlino. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat PEFC o numerze 14501739.

Spółka HOMANIT POLSKA rozpoczęła działalność w lutym 2005 r. po wykupieniu od Syndyka upadłego, ale prowadzącego działalność, zakładu płyt pilśniowych. Przedsiębiorstwo weszło w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw HOMANIT działającej na rynku europejskim.

Firma HOMANIT funkcjonuje od 70 lat na rynku drzewnym i wyspecjalizowała się w produkcji cienkich płyt surowych i uszlachetnionych. Wyroby spółki sprzedawane są zarówno na rynku krajowym jak i na europejskim.

Stosując przyjazną dla środowiska metodę produkcji na sucho firma wytwarza obustronnie gładkie, odznaczające się wysoką gęstością płyty HDF/MDF HOMADUR®. Jako lakierów do uszlachetniania powierzchni płyty HDF/MDF HOMADUR® używa lakierów wodnych chronionych powłoką „Acryl-UV-Lack”.

Produkty HDF/MDF HOMADUR® po wykorzystaniu można termicznie utylizować bez szkód dla środowiska naturalnego. Pod względem zawartości formaldehydu produkty z firmy HOMANIT odpowiadają co najmniej klasie higieniczności E1. Dzięki stałemu i wnikliwemu nadzorowi nad każdym z parametrów jakościowych sprawowanemu przez laboratorium firmy, jak również dzięki regularnym kontrolom przeprowadzanym przez instytucje zewnętrzne, niezmiennie firma gwarantuje wysoki standard jakościowy. Wysokiej klasy produkty są efektem najnowocześniejszej technologii produkcji, ciągłych inwestycji w badania i rozwój, szerokiego serwisu dla klientów, dużej motywacji wszystkich pracowników firmy HOMANIT oraz stawianych na wszystkich szczeblach produkcji wysokich wymagań jakościowych.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz