/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP 200 - do 1.XII przyjmowane są zgłoszenia

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2008-11-24


Jeszcze przez tydzień, do 1 grudnia, można zgłaszać chęć udziału w Pierwszych Międzynarodowych Targach Maszyn dla Przemysłu Meblarskiego i Drzewnego DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP 2009, które odbędą się w dniach 24-27 lutego w Kijowie na Ukrainie. Nowa impreza targowa jest wspólną inicjatywą Międzynarodowych Targów Poznańskich i Kijowskich Międzynarodowych Targów Kontraktowych.

Fot. MTP

Obecność marki targów DREMA w nazwie nowego wydarzenia nie jest przypadkowa. Bardzo dobry wydźwięk Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA (najbliższa edycja: 31 marca - 4 kwietnia 2009, Poznań, Polska), a także potencjał ukraińskiego wzrostu gospodarczego, są głównymi powodami powstania nowych targów.

- Ukraiński rynek jest bardzo rozwojowy i obfitujący w wiele możliwości. Dlatego zdecydowaliśmy się na wspólne działania z naszymi długoletnimi partnerami z Ukrainy - mówi Miłosz Matelski, koordynator projektu ze strony MTP. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie marketingu bezpośredniego, organizatorzy mają nadzieję wnieść nową jakość targów dla branży drzewnej i meblarskiej na rynku ukraińskim.

W ciągu ostatnich pięciu lat potencjał ukraińskiego rynku zwiększył się trzykrotnie, dzięki dobrej sytuacji w budownictwie i rosnącej sile nabywczej społeczeństwa. Pozytywny trend gospodarczy na Ukrainie dotyczy również branży meblarskiej, w której prosperuje około 1 tys. przedsiębiorstw produkcyjnych. Wytwarzają one 68 procent mebli sprzedawanych na rynku wewnętrznym.

Przygotowania do Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku, a zwłaszcza związana z nimi konieczność rozbudowy infrastruktury hotelowej, otwiera producentom mebli na Ukrainie dodatkowe możliwości rozwoju. Przez najbliższe pięć lat przewidywane są tam duże inwestycje budowlane, obejmujące realizację infrastruktury drogowej, hoteli, stadionów. Kibice przyjadą do takich miast jak Dniepropietrowsk, Donieck, Lwów i Kijów. Istnieje potrzeba budowy około 16 pięciogwiazdkowych hoteli na Ukrainie, w tym około 8 w samym Kijowie, gdzie prócz tego planuje się budowę 30 hoteli z czterema gwiazdkami. Wspomniana infrastruktura hotelowa musi zaspokoić potrzeby zagranicznych gości, przyzwyczajonych do wysokich standardów, a więc również wysokiej jakości mebli i wykończenia wnętrz.

Międzynarodowe Targi Poznańskie i Kijowskie Międzynarodowe Targi Kontraktowe utworzyły wspólny zespół ds. organizacji targów DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP, który udziela informacji, profesjonalnego  wsparcia przed, w trakcie i po zakończeniu targów. Organizatorzy  oferują usługi z zakresu wynajmu powierzchni wystawienniczej, wykonania zabudowy stoiska i zamówienia wyposażenia dodatkowego. Możliwa jest także pomoc przy rezerwacji miejsc hotelowych (również transport uczestników: lotnisko - hotel - lotnisko i hotel - tereny targowe - hotel ) i biletów lotniczych.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz