/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

SCM zaprasza na Dni Otwarte w Rimini

SCM

Autor: dja
Źródło: SCM
Data: 2008-11-17


Dni Otwarte w Rimini (Włochy) to organizowana od kilku lat cykliczna impreza, na której zapoznać się można z ofertą firmy SCM. Kolejna edycja, poświęcona technologii obróbki drzwi i okien, potrwa od poniedziałku 26 stycznia do soboty 31 stycznia 2009 roku.

Fot. SCM

Tegoroczna edycja będzie w szczególności poświęcona kompleksowym procesom obróbki. Biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, przedstawione zostaną rozwiązania stosowane w ogniwach roboczych przeznaczonych do produkcji drzwi, okien, żaluzji, schodów, listew oraz w stolarce meblarskiej.

Pracownicy działu sprzedaży i technicy SCM będą udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania oraz przeprowadzać pokazy pracy maszyn. Uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenia produkcji w fabrykach w trakcie wycieczki z przewodnikiem oraz odwiedzenia siedziby SCM w Vila Verucchio.

Podczas Dni Otwartych będzie miała miejsce oficjalna prezentacja nowości w ofercie SCM: INTEGRA, Zintegrowane Ogniwo Robocze przeznaczone do elastycznej obróbki drzwi i ram okiennych oraz ACCORD 40, sterowane numerycznie centrum obróbcze.

Grupa SCM zaprasza do udziału osoby z zarządu firm, zapewniając przejazd autobusem w obie strony, noclegi po drodze wraz ze śniadaniem, 2 noclegi oraz wyżywienie we Włoszech. Wyjazd będzie miał miejsce w dniu 26.01.2009, zaś powrót przewidziany jest na 30.01.2009.

Grupa SCM jest światowym liderem w branży maszyn i systemów do obróbki drewna i płyty. Początki Grupy sięgają roku 1932. W drugiej połowie lat 80-tych nastąpiła ekspansja firmy, która to postanowiła dokonać serii zakupów przedsiębiorstw znanych już i renomowanych w produkcji maszyn automatycznych i kompletnych systemów dla przemysłu meblarskiego. W latach 90-tych Grupa SCM ugruntowywała swą pozycję na najważniejszych rynkach światowych. W chwili obecnej w skład grupy wchodzą: DMC, DELMAC, ELMAG SUPERFICI VALTORTA, GABBIANI, IDM, MAHROS, MINI MAX, MORBIDELLI, ROUTECH, SCM, SCM GROUP ENGINEERING, STEFANI.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA