/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Surowiec drzewny

Pomóż ustalić ceny drewna na 2009r.

PIGPD

Autor: Bogdan Czemko
Źródło: PIGPD
Data: 2008-11-04


Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego prosi wszystkich zainteresowanych o pomoc w rozmowach dotyczących ustalenia wyjściowych cen surowca drzewnego w roku 2009. Pomocy można udzielić poprzez wypełnienie i przesłanie do PIGPD załączonej ankiety.

Ankietę można pobrać klikając w jeden z linków na końcu artykułuAnkietę można pobrać klikając w jeden z linków na końcu artykułu

Szanowni Państwo,

Jak wszystkim wiadomo, toczą się bardzo dla nas wszystkich istotne rozmowy na temat systemu sprzedaży drewna w nadchodzącym roku, prowadzone pomiędzy naszą Izbą wraz z innymi organizacjami z jednej strony a rządem reprezentowanym przez szereg ministerstw, UOKiK i Lasami Państwowymi. Nadzoruje je Kancelaria Premiera reprezentowana przez ministra Michała Boniego. Nie przekazujemy Państwu dokładnej informacji o ich przebiegu, ani nie publikują jej Lasy Państwowe, gdyż takie zapadły dwustronne ustalenia. Zbyt istotne sprawy nie zostały bowiem jeszcze uzgodnione.
Zdradzę jednak, że rozmowy są konstruktywne, system sprzedaży będzie z pewnością zupełnie inny niż ostatni opublikowany przez LP projekt i dużo dla przemysłu korzystniejszy. Kolejne spotkanie robocze  negocjatorów odbędzie się już 7-go i jak sądzimy, w połowie miesiąca możliwe będzie -  przy dobrej woli stron – sfinalizowanie ustaleń.

Jest jednak oczywiste, że jednym z najtrudniejszych tematów są ceny drewna w 2009r. – sposób ustalania i ich poziom. Aby w tej ostatniej sprawie mieć podstawy do rzetelnych negocjacji, prosimy Was o kluczowe dla nas informacje, wskazane niżej.
Będziemy bardzo zobowiązani za odwrotną odpowiedź – w ciągu najbliższych 2 dni, aby te dane móc wykorzystać podczas najbliższych rozmów.
 
Prosimy przekazać je e-mailem na adres: pigpd@drewno.pl lub faxem na nr. 061-849 24 68. Gwarantujemy anonimowość ankiety.

Bogdan Czemko
Dyrektor Biura Izby

 

 

DO POBRANIA:

ANKIETA w formacie RTF (do edycji)

ANKIETA w formacie PDF


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Ankieta - ceny drewna 2009

Szanowni Państwo - jeśli chcecie pomóc osobom, które negocjują z lasami warunki sprzedaży drewna - wypełnijcie i prześlijcie do Polskiej Izby Gospodarczej przemysłu drzewnego ankietę zamieszczoną w tym artykule: Pomóż ustalić ceny drewna na 2009r.

Dominik Jabłoński [433]Odpowiedz na ten komentarz2008-11-14 10:06:57

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz