/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Gładkie powierzchnie

Bosch

Autor: inf. pras. (opr.JR)
Źródło: Bosch
Data: 2008-11-09


Nowy skrobak elektryczny Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchni. Dzięki temu jest odpowiednim narzędziem dla pragmatycznych profesjonalistów, dla których efektywność i szybkość pracy mają podstawowe znaczenie.

Nowy skrobak elektryczny linii Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchniNowy skrobak elektryczny linii Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchniFot. Skil

Wysoka moc silnika (250 W) i ergonomiczne wzornictwo sprawiają, że skrobak 7720 jest idealnym narzędziem do prac remontowych. Można go wykorzystać np. do usuwania resztek zaprawy klejowej po skuciu płytek lub oczyszczenia podłogi z taśmy mocującej do wykładzin. Jego kompaktowe wymiary ułatwiają pracę. Skrobak jest komfortowy w użyciu dzięki ergonomicznie ukształtowanej obudowie pokrytej miękką okładziną Softgrip oraz dodatkowej powierzchni chwytowej z tyłu, która umożliwia lepsze dociśnięcie urządzenia do powierzchni. 3-stopniowa regulacja prędkości zapewnia lepsze dopasowanie tempa pracy do właściwości powierzchni – od zgrubnego oczyszczania dużych powierzchni do delikatnej obróbki wykończeniowej.

Urządzenie przeznaczone jest do pracy na różnych powierzchniach i dlatego można je nabyć z 15 akcesoriami. W wyposażeniu skrobaka użytkownicy znajdą 5 szerokich i 5 wąskich ostrzy, 3 dłuta szerokie i 2 dłuta wąskie. Wszystkie akcesoria są montowane i demontowane beznarzędziowo, a sama operacja wymiany zajmuje dosłownie parę chwil.

Wytrzymała konstrukcja skrobaka 7720 jest zgodna z koncepcją solidnych i wytrzymałych narzędzi Skil Masters przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Pokrywa korpusu jest wykonana z twardego, ale lekkiego magnezu, co zapewnia urządzeniu niezawodność i długą żywotność. Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Skil Masters, także nowy skrobak 7720 jest dostarczany wraz z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

Sugerowana cena brutto (listopad 2008):
- skrobak 7720 – 329 zł

Gładkie powierzchnie (Zdjęcia: 2)

Nowy skrobak elektryczny linii Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchniNowy skrobak elektryczny linii Skil Masters, model 7720

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA