/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Gładkie powierzchnie

Bosch

Autor: inf. pras. (opr.JR)
Źródło: Bosch
Data: 2008-11-09


Nowy skrobak elektryczny Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchni. Dzięki temu jest odpowiednim narzędziem dla pragmatycznych profesjonalistów, dla których efektywność i szybkość pracy mają podstawowe znaczenie.

Nowy skrobak elektryczny linii Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchniNowy skrobak elektryczny linii Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchniFot. Skil

Wysoka moc silnika (250 W) i ergonomiczne wzornictwo sprawiają, że skrobak 7720 jest idealnym narzędziem do prac remontowych. Można go wykorzystać np. do usuwania resztek zaprawy klejowej po skuciu płytek lub oczyszczenia podłogi z taśmy mocującej do wykładzin. Jego kompaktowe wymiary ułatwiają pracę. Skrobak jest komfortowy w użyciu dzięki ergonomicznie ukształtowanej obudowie pokrytej miękką okładziną Softgrip oraz dodatkowej powierzchni chwytowej z tyłu, która umożliwia lepsze dociśnięcie urządzenia do powierzchni. 3-stopniowa regulacja prędkości zapewnia lepsze dopasowanie tempa pracy do właściwości powierzchni – od zgrubnego oczyszczania dużych powierzchni do delikatnej obróbki wykończeniowej.

Urządzenie przeznaczone jest do pracy na różnych powierzchniach i dlatego można je nabyć z 15 akcesoriami. W wyposażeniu skrobaka użytkownicy znajdą 5 szerokich i 5 wąskich ostrzy, 3 dłuta szerokie i 2 dłuta wąskie. Wszystkie akcesoria są montowane i demontowane beznarzędziowo, a sama operacja wymiany zajmuje dosłownie parę chwil.

Wytrzymała konstrukcja skrobaka 7720 jest zgodna z koncepcją solidnych i wytrzymałych narzędzi Skil Masters przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Pokrywa korpusu jest wykonana z twardego, ale lekkiego magnezu, co zapewnia urządzeniu niezawodność i długą żywotność. Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Skil Masters, także nowy skrobak 7720 jest dostarczany wraz z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

Sugerowana cena brutto (listopad 2008):
- skrobak 7720 – 329 zł

Gładkie powierzchnie (Zdjęcia: 2)

Nowy skrobak elektryczny linii Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchniNowy skrobak elektryczny linii Skil Masters, model 7720

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz