/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Internet Fair 2008 - Internetowa Giełda Kooperacyjna

PARP

Autor: oprac. dja
Źródło: PARP
Data: 2008-11-06


Od 17-21 listopada trwać będzie Internetowa Giełda Kooperacyjna branży drzewnej Internet Fair 2008. Jej uczestnikami będą przedsiębiorcy z Litwy, Czechy, Włoch, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Giełda – Internet Fair 2008, w odróżnieniu od konwencjonalnej giełdy kooperacyjnej, odbędzie się
jedynie w Internecie. Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w imprezie nie są zmuszeni do dalekich podróży i związanych z tym wydatków. Co więcej, oszczędzają czas, ponieważ wszystkie formalności związane z rejestracją, wyszukiwaniem partnerów biznesowych oraz samym udziałem w giełdzie, będą dopełnione za pośrednictwem Partnera projektu przy użyciu komputera z dostępem do Internetu.

Na oficjalnej stronie projektu: www.euroinfo.se/crossboII dostępna będzie lista uczestników giełdy, spośród której należy wybrać interesujące nas firmy. Uczestnicy będą mogli porozmawiać ze sobą telefonicznie, e-mailowo, a przy okazji zamieszczać na stronie projektu pliki (np. z opisem technicznym danego produktu lub jego zdjęciem), które ułatwią sprecyzowanie oczekiwań wobec kontrahenta, jak i możliwości współpracy pomiędzy danymi uczestnikami giełdy. Oficjalnym językiem giełdy będzie język angielski.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z ośrodkami EEN z Litwy, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Norwegii, Czech i Estonii.

Giełda kooperacyjna – Internet Fair 2008 skierowana jest do firm, które myślą o pozyskaniu nowych
rynków zbytu, wzmocnieniu pozycji rynkowej i nawiązaniu kontaktów z partnerami biznesowymi za
granicą. Branże, które reprezentowane będą podczas giełdy to:

• Drewno
• Komponenty (drzwi, okna, etc.)
• Maszyny i narzędzia do obróbki drewna
• Opakowania
• Produkty uboczne (pelety, ścinki, etc.)
• Domki z drewna
• Meble z drewna (z wyłączeniem mebli tapicerowanych)

Przewiduje się udział około 70 firm z takich krajów jak: Litwa, Czechy, Włochy, Niemcy, Słowacja, Szwecja, Wielka Brytania oraz Polska. Udział w Internet Fair 2008 jest bezpłatny. Wymagane są jedynie komputer z dostępem do Internetu oraz znajomość języka angielskiego. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 listopada 2008. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Dodatkowych informacji udziela:
Agnieszka Promianowska, tel. 022 432 86 43, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

oraz

Tomasz Piętka pod numerem tel. 022 432 87 05, e-mail: tomasz_pietka@parp.gov.pl.


Projekt finansowany ze środków Komisji Europejskiej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA