/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

30 sklepów Dobre Dla Domu

DDD

Autor: Marcin Kaleta
Źródło: DDD
Data: 2008-10-30


W drugiej połowie października otwarto 30. salon sieci DDD Dobre Dla Domu. Do końca roku firma zamierza uruchomić jeszcze pięć nowych sklepów.

Salon Dobre Dla DomuSalon Dobre Dla DomuFot. DDD

Dobre Dla Domu jest franczyzową siecią specjalistycznych sklepów z panelami, podłogami drewnianymi i drzwiami. Trzydziesta placówka firmy została uruchomiona w Bydgoszczy. Salon ma powierzchnię 370m2, w jego ofercie znajduje się między innymi ponad 70 modeli drzwi w ekspozycji, ponad 200 modeli podłóg laminowanych, ponad 80 wzorów różnych rodzajów podłóg drewnianych. Ofertę uzupełnia kilkaset modeli drzwi i podłóg w katalogach. Firma współpracuje z renomowanymi dostawcami, między innymi Krono Original, Quick Step, Baltic Wood, Barlinek, Pol-Skone, Dre Drzwi, itp.

Według analiz DDD - mimo stagnacji w tzw. ciężkiej budowlance - branża wyposażenia wnętrz zachowuje się bardzo stabilnie. Utrzymujące się zainteresowanie materiałami wykończeniowymi firma wyjaśnia także większą liczbą oddanych w tym roku mieszkań oraz remontami na rynku wtórnym oraz mieszkań nie będących w obrocie. Sprzedaż podłóg i paneli podłogowych w Polsce systematycznie rośnie. Według danych Dobre Dla Domu w 2008 roku na polskim rynku sprzeda się około 28 mln m2 paneli oraz 6,6 mln m2 podłóg drewnianych.

Pierwszy franczyzowy sklep DDD został otwarty w marcu 2006 roku. Ideą sklepów DDD jest specjalizacja w ofercie podłóg, paneli i drzwi. W sklepach sieci dostępnych jest od 50 do 100 modeli drzwi w ekspozycji oraz kolejne kilkaset w katalogach na zamówienie. Kwota inwestycji we franczyzowy salon DDD wynosi około 100 tys. zł. Dobre Dla Domu wraz z dostawcami sieci inwestuje w każdy sklep franczyzowy 200 tys. zł.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz