/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ościeżnice regulowane - idealne na każde wejście

E.C.H.O. Communications

Autor: inf. pras. (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-10-27


Drzwi w odpowiedniej oprawie stanowią tę część wystroju naszych domów i mieszkań, która w znacznym stopniu decyduje o ich atrakcyjności. Osiągnięcie doskonałej harmonii tych dwóch elementów umożliwia zastosowanie ościeżnic regulowanych firmy Classen. Doskonale dopasowane do dekoru skrzydeł drzwiowych pozwalają na proste i szybkie zamontowanie ich na murze o dowolnej grubości.

Ościeżnice regulowane marki ClassenOścieżnice regulowane marki ClassenFot. Classen

 

Wybór drzwi wewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, jaką podejmujemy w trakcie prac wykończeniowych lub remontowych w naszych domach i mieszkaniach. Pamiętajmy jednak o tym, że dobrze dobrane drzwi to nie wszystko – dla osiągnięcia zadowalającego efektu konieczna jest jeszcze właściwa, współgrająca z nimi ościeżnica. Niestety często borykamy się z trudnością odpowiedniego dopasowania ościeżnicy do grubości muru.

Rozwiązanie tego problemu dostarcza firma Classen, oferując ościeżnice regulowane. Wykonane z płyty wiórowej pokrytej folią „finish”, folią PCV lub okleiną „Classen Iridium” ościeżnice to gwarancja perfekcyjnej i gustownej oprawy drzwi. Minimalna grubość ściany na którą można zamontować ościeżnicę regulowaną to 75 mm po 320 mm, zapewniająca aż 12 zakresów regulacji, pozwala na skuteczne zamaskowanie nawet i grubszych ścian. W przypadku, gdy grubość ścian wewnętrznych w naszym domu lub mieszkaniu przekracza te parametry, możemy zamówić ościeżnicę dopasowaną na jeszcze większą grubość .

Ościeżnice regulowane oferowane są we wszystkich dekorach, w których dostępne są drzwi marki Classen. Dzięki temu możliwe jest idealne zestawienie oprawy otworu drzwiowego ze skrzydłem drzwiowym.

Równie ważną zaletą ościeżnic regulowanych marki Classen, jest niezwykła łatwość ich samodzielnego montażu. Po zamontowaniu w otworze drzwiowym części bazowej (belek bocznych i belki górnej) musimy jedynie wykonać dodatkową polegającą na nieskomplikowanym montażu listwy wykończeniowej z jednej strony. Szczegółowa instrukcja montażu ościeżnicy regulowanej dołączona jest do każdego egzemplarza tego produktu.

Ościeżnica regulowana Classen – cena: od 253,76 zł (75 – 95 mm) do 708,82 zł (620 – 640 mm).

Kolorystyka: biała, calvados, olcha, klon, mahoń, wenge, orzech, buk europejski, wiśnia, dąb polski, cedr, dąb bielony, akacja, orzech 2-kierunkowy, wiśnia 2-kierunkowy, klon 2-kierunkowy.

Producent: Classen – Pol SA

 

Classen  to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol SA z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach, która istnieje od 1990 r.

Skrzydła drzwiowe i ościeżnice wewnątrzlokalowe marki Classen należą do jednych z najczęściej wybieranych przez Polaków. Obecnie klienci mogą wybierać spośród 27 kolekcji, z których każda ma dodatkowo kilka modeli będących spełnieniem oczekiwań klientów. Bogata i stale powiększana jest także lista dekorów – oklein. Wszystkie skrzydła drzwiowe marki Classen wytwarzane są na jednej z najbardziej nowoczesnych linii technologicznych w Europie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz