/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Niezawodny w pracach wykończeniowych

Bosch

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: Bosch
Data: 2008-10-21


Nowe, akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne GOP 10.8 V-LI Professional firmy Bosch sprawdza się w różnorodnych pracach wykończeniowych związanych z cięciem, naprawą, dopasowywaniem elementów. Jest to możliwe dzięki szerokiemu asortymentowi akcesoriów. To niewielkie, bezprzewodowe urządzenie, waży 1 kilogram, a jego wydajność jest porównywalna z wydajnością narzędzi sieciowych. Produkt dostępny jest w sprzedaży od września.

Skracanie wystających gwoździ przy użyciu wielofunkcyjnego narzędzia GOP firmy BoschSkracanie wystających gwoździ przy użyciu wielofunkcyjnego narzędzia GOP firmy BoschFot. Bosch

GOP – wielofunkcyjne narzędzie firmy Bosch

Precyzyjne cięcia wgłębne w materiałach takich, jak drewno czy płyta gipsowa, przycinanie rur miedzianych, skracanie wystających gwoździ lub wkrętów, przycinanie ram drzwiowych lub też wycinanie i wymiana uszkodzonych płytek – to zadania, z którymi poradzi sobie GOP 10,8 V-LI Professional. Nawet szlifowanie w narożnikach oraz usuwanie pozostałości materiałów, np. zaschniętego kleju do wykładzin czy uszczelnień silikonowych można wykonać szybko i łatwo dzięki nowemu produktowi.

Ciągłość pracy gwarantują dwa, wymienne akumulatory litowo-jonowe Bosch Premium dostarczane w standardzie oraz półgodzinna, szybka ładowarka.

Atutem narzędzia jest jego precyzja, co wynika z zastosowania zasady oscylacji. Narzędzie nie wykonuje ruchu obrotowego, lecz oscylacyjny – maks. 20.000 oscylacji na minutę, zakres wychylenia narzędzia wynosi 1,4 stopnia w każdą stronę. Umożliwia to wykonywanie cięć bez wyszczerbień oraz szlifowanie w narożnikach.

Wszystkie te prace są możliwe do wykonania dzięki bogatemu asortymentowi osprzętu. Brzeszczoty oraz tarcze ścierne można mocować także pod kątem, w skokach co 30 stopni i mocować śrubą. Umożliwia to pracę w miejscach trudno dostępnych. Prędkość oscylacji jest regulowana przy pomocy pokrętła nastawczego w zakresie od 5.000 do 20.000 oscylacji na minutę. W ten sposób można dopasować parametry pracy do rodzaju wykonywanego zadania lub właściwości obrabianego materiału. Silnik zasilany akumulatorem litowo-jonowym 10,8 V zapewnia wystarczające zasoby energii do zastosowań profesjonalnych.

Produkt jest komfortowy w użyciu i ergonomiczny. Obwód rękojeści wynosi zaledwie 175 mm, dzięki czemu urządzenie dobrze leży w dłoni. Obudowa przekładni jest pokryta miękką okładziną Softgrip i oferuje podparcie dla dłoni.

Dane techniczne

GOP 10,8 V-LI Professional

Prędkość bez obciążenia

5 000 – 20 000 min-1

Kąt oscylacji, L/P

1,4 stopnia

Napięcie akumulatora

10,8 V

Pojemność akumulatora

1,3 Ah

Czas ładowania

30 min

Długość

280 mm

Wysokość

95 mm

Ciężar

1,0 kg


Sugerowane ceny brutto (październik 2008):

- wielofunkcyjne narzędzie GOP – 731 

Niezawodny w pracach wykończeniowych (Zdjęcia: 6)

Skracanie wystających gwoździ przy użyciu wielofunkcyjnego narzędzia GOP firmy BoschWielofunkcyjne narzędzie GOP firmy BoschPrzycinanie ram drzwiowych przy użyciu wielofunkcyjnego narzędzia GOP firmy BoschPrzycinanie listew przy użyciu wielofunkcyjnego narzędzia GOP firmy BoschWymiana uszkodzonych płytek przy użyciu wielofunkcyjnego narzędzia GOP firmy BoschGOP waży 1 kilogram, a jego wydajność jest porównywalna z wydajnością narzędzi sieciowych

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz