/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

RuckZuck podbija Europę Wschodnią

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-10-20


RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi, działa na terenie kraju od czterech lat. Przez ten czas zostało otwartych ponad sto salonów oferujących panele podłogowe, podłogi drewniane i drzwi. Teraz sieć rozpoczyna ekspansję na inne rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Sieć RuckZuck od niedawna działa na terenie Ukrainy. W czerwcu we Lwowie uruchomiono pierwszą placówkę w ramach Systemu Partnerskiego. Kolejny sklep powstał w Białej Cerkwi, mieście położonym w centralnej części kraju. W przygotowaniu są już kolejne otwarcia. Do końca roku planowane są jeszcze cztery dyskonty RuckZuck w Ługańsku, Odessie, Cherson       i Łucku. Docelowo na terenie Ukrainy, w ciągu najbliższych pięciu lat, zostanie otwartych około dwustu punktów RuckZu

- Rozpoczęliśmy działania mające na celu rozwinięcie Systemu Partnerskiego RuckZuck także w innych krajach Europy Środkowo – Wschodniej. Potencjał tych rynków, w połączeniu ze znikomą konkurencją ze strony lokalnych przedsiębiorców, jest bardzo duży, co daje nam olbrzymie szanse na sukces tego projektu  – mówi Grzegorz Bartkowski, Vice Prezes ZarząduRuckZuck.biz.

Kolejnymi państwami po Ukrainie, do których zawita RuckZuck, będą Łotwa i Estonia. Na terenie Łotwy przygotowywane są obecnie otwarcia siedmiu salonów, wyspecjalizowanych w sprzedaży podłóg i drzwi. Trzy z nich zlokalizowane będą w stolicy kraju – Rydze, a cztery pozostałe w miastach: Smiltene, Gulbene, Aluskne i Madona. Uruchomienie tych salonów planowane jest na najbliższe dwa miesiące. W najbliższym czasie ma powstać także pierwsza placówka RuckZuck w Estonii. Jeszcze w tym roku z oferty sieci będą mogli skorzystać mieszkańcy stolicy kraju, portowego miasta Tallin.

Ukraina, Łotwa i Estonia to nie jedyne państwa w Europie Środkowo–Wschodniej, w których będzie działał System Partnerski RuckZuck. Prowadzone są też rozmowy z przedstawicielami Litwy, Białorusi, Rosji i Rumunii.

Salony RuckZuck charakteryzują się bardzo bogatym asortymentem, oferując produkty przede wszystkim marki Classen, jednego z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Sieć wyróżnia kompleksowa obsługa, począwszy od fachowego doradztwa, po transport we wskazane miejsce.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA