/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuckZuck podbija Europę Wschodnią

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-10-20


RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi, działa na terenie kraju od czterech lat. Przez ten czas zostało otwartych ponad sto salonów oferujących panele podłogowe, podłogi drewniane i drzwi. Teraz sieć rozpoczyna ekspansję na inne rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Sieć RuckZuck od niedawna działa na terenie Ukrainy. W czerwcu we Lwowie uruchomiono pierwszą placówkę w ramach Systemu Partnerskiego. Kolejny sklep powstał w Białej Cerkwi, mieście położonym w centralnej części kraju. W przygotowaniu są już kolejne otwarcia. Do końca roku planowane są jeszcze cztery dyskonty RuckZuck w Ługańsku, Odessie, Cherson       i Łucku. Docelowo na terenie Ukrainy, w ciągu najbliższych pięciu lat, zostanie otwartych około dwustu punktów RuckZu

- Rozpoczęliśmy działania mające na celu rozwinięcie Systemu Partnerskiego RuckZuck także w innych krajach Europy Środkowo – Wschodniej. Potencjał tych rynków, w połączeniu ze znikomą konkurencją ze strony lokalnych przedsiębiorców, jest bardzo duży, co daje nam olbrzymie szanse na sukces tego projektu  – mówi Grzegorz Bartkowski, Vice Prezes ZarząduRuckZuck.biz.

Kolejnymi państwami po Ukrainie, do których zawita RuckZuck, będą Łotwa i Estonia. Na terenie Łotwy przygotowywane są obecnie otwarcia siedmiu salonów, wyspecjalizowanych w sprzedaży podłóg i drzwi. Trzy z nich zlokalizowane będą w stolicy kraju – Rydze, a cztery pozostałe w miastach: Smiltene, Gulbene, Aluskne i Madona. Uruchomienie tych salonów planowane jest na najbliższe dwa miesiące. W najbliższym czasie ma powstać także pierwsza placówka RuckZuck w Estonii. Jeszcze w tym roku z oferty sieci będą mogli skorzystać mieszkańcy stolicy kraju, portowego miasta Tallin.

Ukraina, Łotwa i Estonia to nie jedyne państwa w Europie Środkowo–Wschodniej, w których będzie działał System Partnerski RuckZuck. Prowadzone są też rozmowy z przedstawicielami Litwy, Białorusi, Rosji i Rumunii.

Salony RuckZuck charakteryzują się bardzo bogatym asortymentem, oferując produkty przede wszystkim marki Classen, jednego z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Sieć wyróżnia kompleksowa obsługa, począwszy od fachowego doradztwa, po transport we wskazane miejsce.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz