/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Podłogi Buk Chocolate

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-10-22


Drewno to od wielu lat jeden z najmodniejszych elementów aranżacji wnętrz. Podłogi wykonane z tego tworzywa są bardzo wytrzymałe i przez długi czas cieszą oko swoim naturalnym wyglądem. Najnowsza propozycja marki Royal Floor – drewniane podłogi Buk Chocolate to wytworny sposób na zapewnienie naszemu wnętrzu blasku na lata.

Podłogi drewniane Buk Chocolate marki Royal FloorPodłogi drewniane Buk Chocolate marki Royal FloorFot. Royal Floor

Pyszna i słodka czekolada poprawia humor i dodaje energii. Nie ma chyba człowieka, który oparłby się jej kuszącemu zapachowi i rozpływającej się w ustach konsystencji. Również jej kolor – głęboki brąz, spotykany w wielu odcieniach, zapewnia nam niezwykłych doznań estetycznych. Wykorzystał to producent podłóg marki Royal Floor, który inspirowany tą magiczną słodkością, stworzył podłogę Buk Chocolate w odcieniach intensywnej czekolady.

Słodkie połączenie

Buk to pochodzące z Europy Środkowej drzewo, osiągające do 40 metrów wysokości i żyjące nawet 300 lat. Drewno bukowe to bardzo twardy, ale też elastyczny budulec, dzięki czemu może być wykorzystywany w wielu dziedzinach, m.in. w wytwórstwie instrumentów muzycznych i mebli. Jego wysoka wytrzymałość i jednolita struktura sprawiają także, że doskonale sprawdza się jako materiał do produkcji podłóg.

Royal Floor połączył jakość buku i kolor czekoladowy w swojej najnowszej propozycji – w podłodze Buk Chocolate. Kolorystyka podłogi, obejmująca odcienie od jasnego po bardzo ciemny brąz, oraz wyraźnie zaznaczone, nierównomierne usłojenie, sprawiają, że jej powierzchnia jest niezwykle interesującym i przykuwającym uwagę elementem aranżacji. Natomiast dzięki odporności materiału oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii, podłoga zachowuje swój pierwotny wygląd i blask przez bardzo długi czas.

Zadbaj o jakość

Wyjątkową cechą podłóg drewnianych marki Royal Floor jest wykorzystanie konstrukcji opartej na trzech warstwach drewna, która zapewnia stabilność i twardość podłoża. Ponadto siedmiowarstwowy system lakierowania Bona stanowi doskonałą ochronę powierzchni i podkreśla wzór podłogi. Kolejnym udogodnieniem zaproponowanym przez Royal Floor jest unikatowy system montażu Uniclic, który pozwala ułożyć podłogę szybko i bez użycia kleju. Wszystkie te rozwiązania powodują, że podłoga Buk Chocolate oszczędzi nam zmartwień o zachowanie jej odpowiedniego wyglądu podczas użytkowania.

Podłogi drewniane Royal Floor Buk Chocolate dostępne są w sieciach sklepów RuckZuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć się na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl.

 

Podłogi drewniane Royal Floor Buk Chocolate

Twardość: 3,8

Cena: 45,70 zł netto / m2


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz