/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Firma Holzwerk otrzymała certyfikat FSC

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-10-20


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie HOLZWERK Roman Panasiuk, Jolanta Łezka Panasiuk Spółka Jawna, w zakładzie produkcyjnym w Piszu. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003522, obowiązujący w okresie od 15.10.2008 r. do 14.10.2013 r.

Firma Holzwerk powstała w 1995 roku. Zakład produkcyjny jednooddziałowy znajduje się na terenie Północno – Wschodniej Polski, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w Piszu. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 400 osób i produkuje meble drewniane z płyty sosnowej. Początkowo zakład wytwarzał europalety, jednak z biegiem lat, nabywając doświadczenie i doskonaląc swoje umiejętności, firma zdecydowała się na zmianę produkcji.

Meble Holzwerk znajdują nabywców w kraju i za granicą. Największym odbiorcą firmy jest światowy potentat branży meblowej IKEA. Przedsiębiorstwo wdrożyło standardy systemu IWAY i QWEY. Spełniając życzenia Klientów, Holzwerk dąży do tego, aby wyroby produkowane były z jak najlepszych surowców z poszanowaniem środowiska naturalnego, praw zwyczajowych i obywatelskich.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Niewatpliwy sukces po zredukowaniu zadłużenia i umożeniu częsci długu. [1]

Firma kwitnie , po ogłoszeniu upadłości z układem i umożeniu zaległości płatniczych wobec małych podmiotów w majestacie prawa , ot tak , umarzamy sobie Nasze zobowiazania.Kapitał zdobywa się na giełdzie sprzedając akcje .Teraz Wam certyfikaty i inne fanfary oraz zaszczyty w głowie , to nie jest Ten wzór do naśladowania ,swoją drogą portal niech lepiej sprawdza o kim pisze , bo o niektórych nie warto.

Wojtek Opęchowski [36]Odpowiedz na ten komentarz2008-10-21 22:39:23

Zgłoś nadużycie

Warto, czy nie warto

Powyższy artykuł jest informacją dotyczącą otrzymania przez firmę Holzwerk certyfikatu FSC. Nie napisaliśmy w nim o tym, czy firma ta jest, czy nie jest wzorem uczciwości biznesowej. Staramy się publikować wszystkie potwierdzone informacje dotyczące branży. Materiał na temat sytuacji w firmie Holzwerk zamieściliśmy np. w 2004r. Nie ma płacy - nie ma pracy - strajk w Holzwerku

Nie zamierzamy tworzyć "listy" tych, o których nie piszemy :)

Dominik Jabłoński [1]Odpowiedz na ten komentarz2008-10-30 13:11:50

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA