/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kronopol nie będzie sponsorem strategicznym ZKŻ Zielona Góra

INTERIA.PL / PAP

Autor: opr. JR
Źródło: INTERIA.PL / PAP
Data: 2008-10-14


Kronopol nie będzie strategicznym sponsorem Zielonogórskiego Klubu Żużlowego (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - poinformował o tym we wtorek w liście do lubuskich mediów prezes zarządu Kronopol Sp.z.o.o., Maciej Karnicki.

Władze ZKŻ-u nie udzieliły jeszcze żadnych oficjalnych komentarzy w tej sprawieWładze ZKŻ-u nie udzieliły jeszcze żadnych oficjalnych komentarzy w tej sprawieFot. sxc.hu

W niedzielę ZKŻ Kronopol Zielona Góra wywalczył brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski.

"Oznacza to, że nasza rola dobiegła końca i możemy mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Klub jest w dobrej kondycji finansowej, a drużyna jest w stanie sięgać po najwyższe trofea" - czytamy w liście.

Prezes Karnicki napisał ponadto: "Nie znaczy to, że chcemy całkowicie wycofać się ze wspierania speedwaya. Na pewno będziemy dalej należeć do ważnych sponsorów klubu, nie mniej skala wsparcia nie będzie upoważniać nas do pozostania sponsorem strategicznym z prawem do nazwy".

"Nasze obserwacje skłaniają nas ponadto do złożenia propozycji powrotu do starej nazwy ZKŻ Falubaz, gdyż ta nazwa tkwi mocno w pamięci kibiców do chwili obecnej i chyba tylko ona wzbudza dobre skojarzenia, może więc warto ją przywrócić?" -zasugerowali przedstawiciele spółki.

 

źródło informacji: INTERIA.PL/PAP


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz