/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowa piła szablasta Skil Masters do cięcia drewna i metalu

Bosch

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: Bosch
Data: 2008-10-14


Dzięki niskiemu poziomowi drgań oraz ustawieniu ruchu wahadłowego, nowa piła szablasta Skil Masters (model 4960) może zaoferować użytkownikom profesjonalnym szybkie i efektywne cięcie, jakie wymagane jest przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych i rozbiórkowych. Produkt dostępny jest w sprzedaży od września.

Nowa piła szablasta Skil Masters (model 4960) do cięcia drewna i metaluNowa piła szablasta Skil Masters (model 4960) do cięcia drewna i metaluFot. Skil

Oprócz wydajnego silnika o mocy 1150 W oraz długości skoku wynoszącej 29 mm, model 4960 posiada także ustawienie ruchu wahadłowego. Ustawienie to sprawia, że brzeszczot wykonuje ruch oscylacyjny, który dodatkowo przyspiesza cięcie, czyniąc pracę bardziej efektywną. Jest to przydatna funkcja podczas wykonywania prac rozbiórkowych. Płynna regulacja prędkości skokowej w zakresie od 800 do 2700 skoków na minutę zapewnia optymalną kontrolę nad pracującym urządzeniem, a także umożliwia dopasowanie tempa pracy do właściwości ciętego materiału. Nowa piła szablasta tnie materiały o grubości maks. 180 mm (drewno), 20 mm (stal) oraz 30 mm (aluminium).
Każda wymiana brzeszczotu ma istotny wpływ na produktywność pracy. Nowa piła umożliwia szybką i łatwą wymianę brzeszczotu, bez konieczności stosowania dodatkowych kluczy. Wystarczy zwolnić brzeszczot przy pomocy przycisku, a na jego miejsce włożyć nowy, który zostanie automatycznie zablokowany w uchwycie.

Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Skil Masters, także model 4960 jest dostarczany wraz z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

Sugerowana cena brutto (październik 2008):
- piła szablasta 4960 – 599 zł

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA