/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowy zakład Masonite Beams

Masonite Beams

Autor: dja
Źródło: Masonite Beams
Data: 2008-10-14


Masonite Beams AB uruchomiła w Szwecji nowy zakład produkcji belek I-Joists. Produkcja nowej fabryki skierowana jest na rynek Wielkiej Brytanii. Koszt inwestycji, w ramach której Wybudowane zostały nowe hale produkcyjne, zakupione wyposażenie i linia produkcyjna, wyniósł 10 mln euro

Belki I-Joinst produkowane w nowym zakładzieBelki I-Joinst produkowane w nowym zakładzieFot. Masonite Beams

W ciągu ostatnich dwudziestu lat sprzedaż belek I-Joist realizowana przez Masonite Beams na rynek brytyjski była znikoma. Nowa strategia rynkowa podjęta została przez zarząd Grupy Kapitałowej Byggma, do której należy Masonite Beams.

I-Joists to belki dwuteowe używane jako elementy konstrukcyjne stropów, ścian i dachów. Wykonane są najczęściej z dwóch kantówek drewna litego połączonych płytą drewnopochodną.

Większość produkcji realizowanej przez Masonite Beams sprzedawana jest w ramach Masonite Floor System. System ten obejmuje takie elementy jak I-Joinst, I-Beams oraz deski z drewno litego stanowiące pełny i elastyczny program wykorzystywany przy budowie budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Nowy zakład Masonite Beams (Zdjęcia: 3)

Belki I-Joinst produkowane w nowym zakładzieNowy zaklad produkcyjny Masonite BeamsMasonite Floor System ułatwia budowę domów

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz