/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Otwarcie nowego salonu RuckZuck na Podkarpaciu

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-10-13


Mieszkańcy Podkarpacia mają do dyspozycji już siedem salonów RuckZuck. Niedawno rozpoczął sprzedaż dyskont w Mielcu, a już 27 września została uruchomiona placówka w Przemyślu.

Salon RuckZuck w PrzemyśluSalon RuckZuck w PrzemyśluFot. RuckZuck

Sklep RuckZuck w Przemyślu to jedna z fili firmy Art-Decor, która powstała w 1997 roku jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, specjalizujące się w sprzedaży materiałów budowlanych polskich i zagranicznych producentów. Główna siedziba firmy mieści się w Białej Podlaskiej. Pierwszy oddział Art-Decor rozpoczął działalność trzy lata temu w Siedlcach pod szyldem RuckZuck. Pod koniec września, również w ramach Systemu Partnerskiego, została otwarta placówka w Przemyślu.

- Dotychczasowa udana współpraca z RuckZuck skłoniła nas do poszerzenia działalności i uruchomienia kolejnego punktu handlowego. Duże znaczenie ma także fakt, że sieć zdobyła renomę lidera na rynku sprzedaży podłóg i drzwi – wyjaśnia Dariusz Malach, właściciel firmy Art-Decor.

Salon RuckZuck w Przemyślu zlokalizowany jest w sąsiedztwie innych przedsiębiorstw oferujących materiały budowlane. Klienci odwiedzający to zagłębie handlowe mogą teraz zaopatrzyć się także w asortyment wykończenia wnętrz, oferowany przez dyskont RuckZuck. Asortyment sklepu to szeroki wybór wysokiej jakości drzwi i paneli podłogowych, dostępnych w przystępnych cenach.

Klienci nowo otwartego punktu handlowego mogą wybierać spośród wielu egzotycznych wzorów podłóg m.in. z najnowszej kolekcji City marki Classen. W ofercie salonu znajduje się także ponad dwadzieścia kolekcji drzwi wewnętrznych, a w ramach każdej z nich kilka modeli skrzydeł. Asortyment sklepu będzie systematycznie wzbogacany o nowości, zarówno w kategorii podłóg, jak i drzwi.

Placówka RuckZuck w Przemyślu zapewnia także fachowe doradztwo wykwalifikowanego personelu, który udzieli nam wszelkich wskazówek technicznych i pomoże dobrać odpowiedni do naszych potrzeb produkt. Ponadto zakupiony towar zostanie dostarczony we wskazane miejsce, a ekipa montażowa na nasze życzenie ułoży panele i zamontuje drzwi.

Sklep RuckZuck Partner: Art-Decor, ul. Batorego 26, 37-700 Przemyśl

Sklep RuckZuck Partner: Art-Decor, ul. Brzeska 157, 08-110 Siedlce

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.

Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA