/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Przedsiębiorstwo ALMAX z certyfikatem FSC

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-10-13


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w Przedsiębiorstwie „ALMAX” Andrzej Skalski w miejscowości Bytonia. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003465, obowiązujący w okresie od 30.09.2008 r. do 29.09.2013 r.

Przedsiębiorstwo „ALMAX” to znana w kraju i za granicą firma z ponad piętnastoletnią tradycją w branży obróbki drewna. „ALMAX” posiada duże doświadczenie w produkcji i eksporcie elementów architektury ogrodowej, jak i asortymentu tartacznego.

Firma posiada znakomite możliwości dostępu do wysokiej klasy materiału produkcyjnego, dzięki swemu położeniu wśród Borów Tucholskich, które dostarczają najlepszego w kraju gatunku surowca z drzew iglastych.

Produkty Przedsiębiorstwa „ALMAX” przez wiele lat zachowują swój atrakcyjny wygląd, dzięki ciśnieniowej impregnacji drewna. Środek impregnujący wtłaczany jest w drewno pod ciśnieniem za pomocą specjalnych do tego urządzeń. Daje to wyrobom z drewna długoletnią trwałość i ochronę przed czynnikami pogodowymi, a przez to pozwala długo cieszyć się produktami.

Lista produktów oferowanych przez firmę ALMAX obejmuje kilkaset pozycji różnego rodzaju wyrobów o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Przedsiębiorstwo wykonuje również zamówienia indywidualne, wedle życzeń klienta. Asortyment firmy obejmuje pergole, rollbordery, słupki, palisady, płoty, kraty, mostki, kompostowniki, piaskownice, domki, podesty, ławki, krzesła, huśtawki, donice, bramy, furtki, komplety mebli ogrodowych, a także więźby dachowe, drewno budowlane, deski obrzynane, deski strugane, kantówkę oraz wiele innych produktów.

Lokalizacja firmy, przy drodze krajowej nr 22, sprzyja szybkiej obsłudze Klienta, jak również łatwemu utrzymywaniu bezpośrednich kontaktów z Klientem.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz