DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowy dyrektor RDLP w Białymstoku

Lasy Państwowe

Autor: Sławomir Trzaskowski Dyrektor Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych<br>(opr. JR)
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2008-10-10


Dyrektor generalny LP powołał Ryszarda Ziemblickiego na stanowisko dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku. Dyrektor został wyłoniony w drodze konkursu, stanowisko obejmie 15 października.

Ryszard ZiemblickiRyszard ZiemblickiFot. lp.gov.pl

Ryszard Ziemblicki urodził się w 1953 r. W latach 1972-1977 studiował na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej w Poznaniu. W 1988 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie produkcyjności lasu na SGGW.

W 1977 r. rozpoczął pracę zawodową jako stażysta w Nadleśnictwie Susz, gdzie do 1981 r. pracował jako leśniczy i adiunkt. W latach 1981-1985 pracował jako naczelnik Miasta i Gminy Susz. W latach 1986-1987 był zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Olsztynek, w 1988 r. awansował na stanowisko nadleśniczego tego nadleśnictwa. Od 1 stycznia 2003 r. był zastępcą dyrektora ds. gospodarki leśnej w RDLP w Olsztynie.

Ryszard Ziemblicki jest żonaty, ma dwóch synów: starszy jest doktorem nauk leśnych, pracuje w Lasach Państwowych, młodszy studiuje prawo na Uniwersytecie Gdańskim.


Liczba wyświetleń: 2606


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA