/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Firma INTAR Sp. z o.o. otrzymała certyfikat FSC

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-10-10


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie INTAR Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-001332, obowiązujący w okresie od 07.10.2008 r. do 06.10.2013 r.

INTAR Sp. z o.o. jest firmą handlową działającą na rynku od 1992 roku. INTAR to krajowy lider w sprzedaży płyt drewnopochodnych dla przemysłu meblarskiego i stolarstwa. W ofercie handlowej firmy znajduje się bogaty asortyment płyt wiórowych, pilśniowych, MDF, OSB, sklejki i blatów roboczych produkcji najbardziej renomowanych polskich i zagranicznych dostawców.

Sprzedaż hurtowa materiałów prowadzona jest na terenie całej Polski i realizowana jest poprzez sześć oddziałów. Główna siedziba firmy mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 60. Pozostałe oddziały zlokalizowane są w Sycowie, Kępnie i Dobrodzieniu, a także w Olsztynie oraz Krakowie-Zabierzowie – oddziałach uruchomionych w 2008 roku.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA