/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowa systematyka pił Stanley

STANLEY/Effective PR

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: STANLEY/Effective PR
Data: 2008-10-08


Nowe pogrupowanie oferowanych przez Stanley’a pił do drewna w kategorie to skuteczny sposób na łatwy i szybki dobór odpowiedniego narzędzia do konkretnego rodzaju wykonywanej pracy.

Carpenter – w tej kategorii znalazły się wszystkie piły płatnice z dużym zębemCarpenter – w tej kategorii znalazły się wszystkie piły płatnice z dużym zębemFot. Stanley

Cięcie jest nieodłącznym elementem pracy zarówno podczas budowy dużych konstrukcji, jak też wykonywaniu drobnych prac wykończeniowych. Ze względu na zastosowanie i przeznaczenie ciętych elementów  piły dzielą się na poszczególne kategorie. Istotnym utrudnieniem doboru odpowiedniego sprzętu do wykonywanej pracy, jest brak pogrupowania tych narzędzi w sklepach, na co zwrócili uwagę klienci w badaniach przeprowadzonych przez firmę Stanley.

Producent narzędzi marki Stanley, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, posegregował wszystkie piły zgodnie z ich przeznaczeniem. Cztery nowe

kategorie pił do drewna – Carpenter, Heavy Duty, Fine Finish i Specialty - znacząco ułatwią wybór odpowiedniego narzędzia do konkretnego rodzaju wykonywanej czynności.

Carpenter – w tej kategorii znalazły się wszystkie piły płatnice z dużym zębem. Są to narzędzia przeznaczone do tworzenia dużych konstrukcji. Znajdują zastosowanie podczas prac ciesielskich i dekarskich.

Heavy Duty – to linia pił ze średnim zębem, przeznaczonych do prac ogólnobudowlanych. Świetnie się sprawdzą podczas kompleksowych prac remontowych, a także w przydomowych warsztatach.

Fine Finish – jest grupą pił z małym, drobnym zębem hartowanym. W tym zbiorze znajdują się także piły z zębem niehartowanym typu JetCut z trzema, szlifowanymi krawędziami tnącymi. Pozwalają one na szybkie, a zarazem dokładne ciecie w obu kierunkach. Takiego sprzętu używa się do prac meblarskich i wykończeniowych.

Specialty – w tej kategorii znajdują się wszystkie piły specjalne. Zalicza się do nich otwornice oraz piły do cięcia laminatów, płyt gipsowo – kartonowych, PCV i bloczków betonowych.

 

Równolegle z uszeregowaniem oferty pił, Stanley wyposażył w bimateriałową rękojeść również piły specjalne, co gwarantuje pewny uchwyt i pełen komfort podczas piłowania. Zaś zastosowanie trzech śrub mocujących brzeszczot do rękojeści zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy narzędziem. 

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i  marketach budowlanych na terenie całego kraju.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz