/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Podłogi laminowane Allegretto Structure

E.C.H.O. Communications

Autor: inf. pras (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-10-07


W zlokalizowanych na terenie całej Polski salonach RuckZuck jest już dostępna kolekcja paneli podłogowych Allegretto Structure. Niepowatrzalnych wzorów z tej kolekcji nie znajdziemy w żadnym innym sklepie.

Panele laminowane Pinia Toledo z kolekcji Allegretto StructurePanele laminowane Pinia Toledo z kolekcji Allegretto StructureFot. Classen

 

Dobre pomysły w RuckZuck

Kolekcja Allegretto Structure to najwyższej jakości panele podłogowe marki Classen, jednego ze światowych liderów rynku podłóg laminowanych. Dostępne w niej wzory wprowadzane są do sprzedaży w salonach RuckZuck na okres kilku miesięcy. Po tym czasie panele cieszące się największym zainteresowaniem klientów wprowadzane są do stałej oferty.

Dzięki temu, że kolekcja Allegretto Structure jest systematycznie odświeżana, tylko w sklepach RuckZuck można zakupić panele o najnowszych, a przede wszystkim nigdzie jeszcze niedostępnych wzorach. Ponadto w sklepach RuckZuck w stałej sprzedaży dostępnych jest ponad 140 wzorów podłóg.

- Kolekcja Allegretto Structure stanowi doskonałe uzupełnienie naszej standardowej oferty paneli. Dostępne w naszym salonie nowości to podłogi wyjątkowe, o niepowtarzalnych wzorach. Nawet najbardziej wymagający klienci, szukający nietypowych rozwiązań aranżacyjnych, znajdą wśród nich wymarzoną podłogę – mówi Maciej Drzewiński, kierownik sklepu RuckZuck w Białymstoku.

 

 

 

Piękno i siła

Podłogi Allegretto Structure charakteryzują się powierzchnią, przypominającą strukturę naturalnego drewna. Obecnie w ramach kolekcji dostępnych jest 5  wzorów paneli: Dąb Imbari Ciemny, Dąb Imbari Jasny, Pinia Toledo, Wiśnia Sakura i Zebrano Matadi.

Salony RuckZuck oferują szeroki wybór paneli podłogowych, a także skrzydeł drzwiowych i asortymentu uzupełniającego m.in. ościeżnic. W wyborze odpowiednich produktów pomoże nam kompetentny personel sklepu, a rekomendowana ekipa montażowa, na nasze życzenie, profesjonalnie ułoży zakupioną podłogę lub zamontuje drzwi.

Podłogi laminowane Allegretto Structure (Zdjęcia: 2)

Panele laminowane Pinia Toledo z kolekcji Allegretto StructurePanele laminowane Wiśnia Sakura marki Classen

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz