/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Polska Kadra Narodowa w Trippsdrill

HUSQVARNA

Autor: opr. PR
Źródło: HUSQVARNA
Data: 2008-10-03


Polska Kadra Narodowa pomyślnie przeszła weryfikację i ocenę sprzętu przez Jury do Mistrzostw Świata. Dziś rozpoczynamy pierwsze zmagania…

Kadra Narodowa i Eksperci HUSQVARNAKadra Narodowa i Eksperci HUSQVARNAFot. HUSQVARNA

Wczoraj rano ekipa reprezentacji Polski dotarła do Niemiec. W Parku Trippsdrill odbędą się tegoroczne Mistrzostwa Świata Drwali, które trwać będą od dzisiaj  aż do niedzieli.
W czwartek przed południem odbyła się rejestracja uczestników i drużyn narodowych tegorocznych mistrzostw. Sprzęt naszej ekipy przeszedł pomyślnie dokładną kontrolę techniczną  sędziów zawodów. Kadra została dopuszczona oficjalnie do wzięcia udziału w tegorocznych Mistrzostwach Drwali – „Przedstawiciele Jury dokładnie  sprawdzili sprzęt, który przygotowaliśmy do zawodów, pod względem: technicznym, zgodności z oryginałem i dopuszczonego wyposażenia. Nasza ekipa wybrała na tegoroczne zmagania pilarki  - HUSQVARNA 372XP  - najbardziej optymalny sprzęt używany do tych zawodów. „Jutro pełni sił stajemy do walki!” - powiedział Jacek Stochniałek, który zajął I miejsce w Polsce w tegorocznych eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Przygotowanie Kadry Narodowej
Koordynacją  i bezpośrednim przygotowaniem do tegorocznych zawodów zajmowali się eksperci firmy HUSQVARNA – głównego sponsora reprezentacji: Robert Kujawiak – Manager w firmie HUSQVARNA oraz Ryszard Wójtowicz – Manager Serwisu. „Od kilku miesięcy przygotowujemy się do tegorocznych Mistrzostw Świata. Systematyczna praca i profesjonalne przygotowanie sprzętu do zawodów były dla nas kwestiami priorytetowymi. Mieliśmy do spełnienia wiele regulaminowych warunków, właśnie dot. technicznych aspektów sprzętu wykorzystywanego podczas  zawodów oraz  zasad przebiegu konkurencji”  – powiedział Robert Kujawiak, Team Leader polskiej reprezentacji na tegorocznych Mistrzostwach Świata. „Profesjonalne przygotowanie sprzętu do zawodów było dla nas kwestią priorytetową. Umiejętności zawodnika w znacznej mierze są weryfikowane właśnie przez odpowiedni stan techniczny pilarki i jej wyposażenia. Właściwie dobrany osprzęt do każdej z 5 konkurencji wpływa znacząco na ostateczny wynik.” – dodał Ryszard Wójtowicz odpowiedzialny za serwis w firmie HUSQVARNA.

Kilka dni ciężkich zmagań na Mistrzostwach Świata

Tegoroczne zawody odbędą się w terminie: 2-5 października:
Dzień pierwszy – 2.10.2008 – rejestracja uczestników, sprawdzenie technicznych parametrów sprzętu do zawodów każdej z reprezentacji. Spotkania robocze
z koordynatorami drużyn w tematach dot.: regulaminu, przebiegu zawodów, losowanie numerów startowych oraz informacje organizacyjne. Wieczorem
w miejscu zawodów odbyło się oficjalnie rozpoczęcie Mistrzostw.
Dzień drugi  i trzeci – 3 i 4.10.2008 – przeprowadzenie 4 konkurencji w ramach Mistrzostw Świata Drwali 2008.
Dzień ostatni – 5.10.2008 – przeprowadzenie ostatniej, najbardziej widowiskowej konkurencji – „okrzesywania”. Podsumowanie zawodów oraz ogłoszenie wyników podczas uroczystej gali.

W imieniu firmy HUSQVARNA, Sponsora imprezy zapraszamy do Trippsdril na Mistrzostwa Świata Drwali oraz do śledzenia informacji z tego wydarzenia na stronach portalu Drewno.pl.

Emocje gwarantowane!!!


Więcej informacji na: www.wlc-germany-2008.com

Polska Kadra Narodowa w Trippsdrill (Zdjęcia: 3)

Kadra Narodowa i Eksperci HUSQVARNARejestracja na Mistrzostwach ŚwiataW trkakcie sprawdzania sprzetu przez Jury

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz