/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Małopolska pod szyldem RuckZuck

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-10-02


Województwo małopolskie to jeden z tych obszarów kraju, w których sieć RuckZuck rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Obecnie na jego obszarze działa już siedem salonów, oferujących bogatą ofertę paneli laminowanych, podłóg drewnianych i drzwi wewnętrznych

Salon RuckZuck w WadowicachSalon RuckZuck w Wadowicach

Sklepów pod szyldem RuckZuck wciąż przybywa, a z każdym miesiącem planowane są kolejne otwarcia. Dyskonty sieci zlokalizowane są na terenie całej Polski. W każdym województwie funkcjonuje już kilka placówek, od dwóch w województwie lubuskim, aż po dwanaście w śląskim. Małopolska jest obszarem, gdzie System Partnerski RuckZuck cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem przedsiębiorców. Dzięki temu z oferty lidera w sprzedaży podłóg i drzwi mogą już korzystać mieszkańcy: Krakowa, Tarnowa, Zakopanego, Szaflar, Bukowiny Tatrzańskiej i Jabłonki, a od niedawna także Wadowic.

Nowy salon RuckZuck w Wadowicach został oficjalnie otwarty 16 lipca. Sklep mieści się w dzielnicy handlowej, w sąsiedztwie wielu innych punktów oferujących materiały budowlane i wyposażenia wnętrz.  - Do skorzystania ze sprawdzonego pomysłu na biznes, jaki oferuje System Partnerski RuckZuck, skusiły mnie korzystne i jasne zasady współpracy – mówi Jarosław Chrapek, właściciel salonu RuckZuck w Wadowicach.

Atrakcyjne warunki przystąpienia do sieci motywują do otwarcia dyskontu nie tylko nowych przedsiębiorców, ale także tych, którzy już posiadają jeden lub więcej sklepów. W Małopolsce na siedem placówek aż cztery należą do tego samego właściciela. Sklepy zlokalizowane są nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach jak Bukowina Tatrzańska, licząca niespełna trzy tysiące mieszkańców. Po Zakopanem, Jabłonce i Szaflarach to już czwarty na Podhalu sklep właściciela firmy Modom – Stanisława Nycza.

- Zdecydowałem się na współpracę z RuckZuck, ponieważ za tą siecią stoi bogactwo asortymentu głównego dostawcy, firmy Classen. Dzięki temu moja oferta wyróżnia się na lokalnym rynku – zdradza Stanisław Nycz.

Wszystkie salony RuckZuck zapewniają kompleksową obsługę i doradztwo. Klienci mogą liczyć na fachową pomoc sprzedawców przy wyborze podłogi lub drzwi, a zakupiony towar zostanie dowieziony pod wskazany adres i na życzenie klienta zamontowany.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA