/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

IKEA na licytacji

IKEA

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: IKEA
Data: 2008-10-02


Domki IKEA zniknęły z ulic Warszawy. Teraz cała ich zawartość jest licytowana. Dochód z licytacji zostanie przekazany Fundacji MaMa. Przez ponad dwa miesiące siedem domków IKEA inspirowało mieszkańców Warszawy do poprawy ich warunków życia domowego. Cztery kuchnie i trzy sypialnie zniknęły 30 września z ulic miasta.

Sypialnia szafa PAX, łóżko MALM, podnóżek KLIPPANSypialnia szafa PAX, łóżko MALM, podnóżek KLIPPANFot. IKEA

Aż do 10 października całą ich zawartość (meble i wszystkie dodatki) każdy może zlicytować na www.ikea.pl/warszawa.

 

Cały dochód zostanie przekazany Fundacji MaMa na przygotowanie paczek świątecznych dla ośmiu Domów Samotnych Matek w Warszawie. ”Dzięki naszej świątecznej kampanii organizowania paczek chcemy dać odrobinę szczęścia ośmiu beztroski mieszkańcom ośmiu warszawskich Domów Samotnej Matki. Podarować im niezbędne artykuły higieniczne, papiernicze, a także zabawki dla dzieci i kosmetyki dla mam. Niech najbliższe święta nie kojarzą się ze smutkiem i opuszczeniem. Każda mama zasługuje na radość.” – powiedziała Sylwia Chutnik z Fundacji MaMa.

Licytacja ruszyła w piątek (26.09.2008). Każdą z nich odwiedziło już od 1000 do 2000 osób. Wartość przedmiotów, które znalazły się w każdym z domków wynosi od około sześciu do dwudziestu tysięcy złotych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz