/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Już w tym tygodniu targi DremaSilesia i MebelTechExpo

MTK

Autor:
Źródło: MTK
Data: 2008-09-30


W dniach 3-5 października, na terenach Międzynarodowych Targów Katowickich, odbędą się kolejne Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO, uznawane za najważniejsze spotkanie targowe w regionie Południowej Polski.

Fot. MTK

Targi DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO, będące wspólną inicjatywą Międzynarodowych Targów Poznańskich i Międzynarodowych Targów Katowickich, stanowią doskonałą okazję do zapoznania się najnowocześniejszymi technologiami w dziedzinie obróbki drewna w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Umożliwiają także nawiązanie kontaktów biznesowych oraz wymianę poglądów i pomysłów pomiędzy wystawcami i zwiedzającymi.

Organizatorzy zadbali o wydarzenia specjalne. Jednym z nich jest Wyspa Innowacji i Technologii – przygotowana przez Wydawnictwo Inwestor przestrzeń konferencyjna, będąca miejscem debaty profesjonalistów z branży.

Podczas innej, zaaranżowanej przez firmę CEHPOL prezentacji zobaczyć można będzie modelowy zakład meblarski. Wyposażenie warsztatu stanowić będą takie maszyny, jak pilarka formatowa, okleiniarka wąskich płaszczyzn czy wiertarka wielowrzecionowa.

Na zwiedzających targi czekać będzie także nietypowy konkurs pod hasłem "Zbuduj wieżę i pojedź do Paryża!". Konstruktor najwyższej budowli z klocków będzie w nagrodę podziwiać wieżę Eiffla podczas wycieczki ufundowanej przez Wydawnictwo KD Media oraz firmę ARDI Andrzej Radzimski. Sporym udogodnieniem dla zwiedzających targi DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO jest zainicjowana w tym roku rejestracja gości targowych. Dokonując rejestracji na miejscu lub on-line, na stronie www.dsm.katowice.pl zakupić można o połowę tańszy bilet wstępu.

Targi DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO stanowią odpowiedź na zainteresowanie organizowanymi przez MTP Międzynarodowymi Targami Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Odbywające się pół roku później, niż poznańskie, gromadzą profesjonalistów branży drzewnej z rejonu południowej Polski, którzy nie mogli przyjechać do Poznania, a są zainteresowani najnowocześniejszymi technologiami oraz wymianą poglądów.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz