/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Wielooddziałowy certyfikat FSC dla 18 duńskich drukarni

NEPCon

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: NEPCon
Data: 2008-09-26


PrinfoDenmark, konglomerat 35 duńskich przedsiębiorstw graficznych, uzyskał największy certyfikat FSC typu Multi-site (wielooddziałowy), wydany dotychczas w Danii. Certyfikat, który obejmuje 18 firm partnerskich PrinfoDenmark, przyznała organizacja Rainforest Alliance za pośrednictwem NEPCon.

Jens Oksborg Neergaard, koordynator do spraw jakości i ochrony środowiska, mówi: “Zdecydowaliśmy się na FSC, ponieważ obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na publikacje opatrzone etykietą FSC”. Grupa PrinfoDenmark świadczy usługi łączności elektronicznej i graficzne dla około 20,000 klientów prywatnych. Oprócz usług drukarskich, PrinfoDenmark świadczy również działalność w zakresie systemów IT, włączając w to rozwiązania online, wewnętrzną sieć komputerową, portale internetowe, itp.

Filozofią grupy Prinfo jest dzielenie się rozwiązaniami i kosztami związanymi z rozwojem. Zasada ta odnosi się również do certyfikacji FSC: “Proces jest o wiele łatwiejszy dla naszych organizacji partnerskich, ponieważ znaczny ciężar administracyjny leży po stronie organizacji centralnej”, twierdzi Jens Oksborg Neergaard.

Duńska grupa Prinfo jest częścią większego skandynawskiego stowarzyszenia Prinfo, która składa się z około 75 przedsiębiorstw, zatrudniających ponad 1000 pracowników, o całkowitym, rocznym obrocie przekraczającym 116 milionów EUR.
PrinfoDenmark posiada certyfikat o numerze SW-COC-003327

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz