/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

15 lat Składów budowlanych VOX

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2008-09-26


W 2008 roku Składy budowlane VOX - ogólnopolska sieć sprzedaży materiałów wykończeniowych i budowlanych obchodzą 15 lat działalności na rynku. Firma posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów potrzebnych zarówno do budowy domu jak i jego wykończenia. Obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Systematycznie asortyment sieci VOX powiększa się o kolejne nowości w zakresie drzwi, podłóg oraz innych materiałów wykończeniowych.

Skład Budowlany Vox w PoznaniuSkład Budowlany Vox w PoznaniuFot. Vox

„Zarówno ten rok jak i lata następne będą kontynuacją naszej strategii marketingowej oraz handlowej, która zakłada rozwój firmy poprzez otwieranie kolejnych punktów sprzedaży w innych rejonach Polski – mówi Anna Struk, prezes Składów budowlanych VOX.  Olbrzymi nacisk położymy również na zwiększenie rozpoznawalności marki jako największych Salonów Drzwi i Podłóg w Polsce.”

Składy budowlane VOX posiadają ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Od 2007 roku poszerzają swój zasięg poprzez otwieranie sklepów pod marką Majster, działających na zasadzie franczyzy. Firma zatrudnia 260 osób.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA