/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wnętrza VOX - nowy salon w Poznaniu

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2008-09-18


Wnętrza VOX – to nowa koncepcja salonu z wyposażeniem obejmująca meble i artykuły dekoracyjne marki VOX oraz drzwi i podłogi z oferty Składów budowlanych VOX. Otwarcie nastąpiło 15 września w Poznaniu. Po raz pierwszy dwie firmy z Grupy Kapitałowej Vox – Meble oraz Składy budowlane - prezentują w jednym miejscu ofertę swoich najlepszych produktów. Z okazji otwarcia od 20 do 30 września na klientów czeka 10-procentowy rabat na cały asortyment. Można także korzystać z bezpłatnych porad projektanta wnętrz.

Fot. Vox

Salon „Wnętrza Vox” zajmuje trzykondygnacyjny budynek przy ulicy Bukowskiej 148 w Poznaniu. Powstał z myślą o klientach, którzy urządzając lub remontując dom poszukują kompleksowych rozwiązań. W przestronnych, przyjaźnie zaprojektowanych wnętrzach można znaleźć największą ofertę podłóg i drzwi, wybrać kolekcję mebli w odpowiedniej stylistyce oraz wyjątkowe artykuły dekoracyjne.

Wybór podłóg i drzwi do domu, a także mebli i artykułów dekoracyjnych będzie łatwy z pomocą dekoratora wnętrz i profesjonalnych doradców klienta. Klienci salonu „Wnętrza Vox” mogą korzystać z bezpłatnej porady dekoratora wnętrz. Jaki rodzaj podłogi zastosować w korytarzu, a jaki w sypialni? Jak dopasować drzwi do kolorystyki ścian? Która kolekcja mebli będzie współgrała z wnętrzem naszego domu, jakie dobrać artykuły dekoracyjne do wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym i etnicznych. Klient otrzyma projekt wnętrz wykonany w specjalnym programie do aranżacji wnętrz Vox Box. Z porad dekoratora wnętrz można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 15-19, w soboty i niedziele od 12 do 17.  

Na parterze znajdziemy ofertę markowych drzwi i podłóg, a także farb. Ekspozycja tylko niektórych wzorów obejmuje 150 sztuk drzwi, 40 kolorów paneli oraz 100 dekorów deski trójwarstwowej i podłóg litych. Pełna oferta drzwi i podłóg różnych producentów jest kilka razy większa. Invado, Interdoor, CAL, DRE, Pol-skone (producenci drzwi), Barlinek, Baltic Wood, Tarkett, Grundorf, Stolarka Wołomin (producenci podłóg trójwarstwowych), Global Wood, Grundorf, Floors (producenci podłóg litych), Krono Original, Egger, Classen (producenci paneli podłogowych), to tylko niektóre przykłady markowych towarów dostępnych w salonie Wnętrza VOX przy ul. Bukowskiej 148. Salon oferuje ponadto montaż zakupionych drzwi i podłóg przez autoryzowane grupy montażowe, co daje gwarancję jakości wykonanych robót. Zlecenie montażu zakupionego w VOX towaru, oznacza dla klienta koszty zakupu mniejsze o 15%. Przy wydatkach jakie wiążą się z budową lub remontem domu jest to na pewno warta uwagi propozycja. Na tej samej kondygnacji znajduje się także stoisko firmy Flugger prezentujące szeroki asortyment farb.

Piętro o powierzchni 640m2 zajmuje salon Meble Vox. Można w nim zobaczyć wszystkie kolekcje mebli, łącznie z najnowszą inspirowaną kulturą i architekturą Japonii – Kokeshi. Kolekcje podzielone są zgodnie z inspiracjami tworząc trzy światy: etniczny, klasyczny, nowoczesny. Prezentowane są tu również nowe propozycje mebli tapicerowanych. Wszystkie wnętrza w nowoczesnych aranżacjach z wykorzystaniem artykułów dekoracyjnych specjalnie wybranych pod kątem stylistyki poszczególnych kolekcji. Artykuły dekoracyjne są także wyeksponowane w trzech galeriach. Można w nich znaleźć: lampy, porcelanę, ceramikę, przedmioty dekoracyjne z aluminium i cyny, lustra, zegary, pudła do przechowywania, modele i marynistykę, pościele i narzuty. Na wyjątkową uwagę zasługuje kolekcja sztuki współczesnej „Artyści w Vox” obejmująca reprodukcję grafik, fotografii, obrazów i rzeźb. W ofercie znalazły się prace m.in. fotografie Ewy Łowżył, Franciszka Fuchsa, Grzegorza Przyborka, Katji Sonnewend, Darka Latochy, Marii Voelkel, grafiki Maxa Skorwidera, Magdaleny Pilaczyńskiej, rzeźby Sylwestra Ambroziaka, Marioli Wawrzusiak. Oferta ta jest kierowana do osób, które cenią sztukę i chcą przenosić ją do aranżacji swoich wnętrz.

Informacje o firmach:
Składy budowlane VOX działają na polskim rynku dystrybucji materiałów budowlanych 15 lat. Obecnie firma posiada ponad 60 punktów sprzedaży na terenie całego kraju i konsekwentnie stawia na zwiększenie udziału w rynku. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy. W 2007 roku Składy budowlane VOX osiągnęły obrót 263 mln zł. Firma zatrudnia około 260 osób. Firma współpracuje z najlepszymi producentami materiałów budowlanych i wykończeniowych w Polsce, z niektórymi od początku powstania sieci. W doborze dostawców brana jest pod uwagę przede wszystkim jakość produktu oraz współpraca na rynku, zarówno w zakresie wspomagania sprzedaży, jak i wspólnych działań marketingowych. W ofercie Składów budowlanych VOX znajdują się więc towary dobrej jakości po przystępnej cenie, wyeksponowane w czytelny sposób. Pracownicy składów są doradcami technicznymi klientów, zarówno w punktach sprzedaży, jak i na miejscu budowy. Klienci na bieżąco zaskakiwani są ciekawymi promocjami. W przypadku firm budowlanych oraz obsługiwanych przez firmę sklepów czy mniejszych hurtowni dużą wagę przywiązuje się do częstych kontaktów personalnych tworzonych poprzez wizyty u klientów, spotkania integracyjne, szkolenia czy chociażby rozmowy telefoniczne. Szczegółowe informacje na temat firmy www.sklady.vox.pl.

Vox Industrie S.A., właściciel marki Meble Vox stanowi część Grupy Kapitałowej Vox. Należy do czołówki producentów mebli w Polsce. Początki firmy wiążą się z produkcją mebli dziecięcych, a od wielu lat marka Meble Vox znana jest z oryginalnych mebli do jadalni, sypialni, salonów, gabinetów, pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Rozwój i zdobycie silnej pozycji w branży był możliwy dzięki pasji związanej z wzornictwem. Firma współpracuje z  uznanymi projektantami przy tworzeniu kolekcji mebli i artykułów dekoracyjnych. Projekty mebli opierają się na najnowszych wzorach światowego designu, co w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność, długą tradycją w produkcji mebli i zaawansowaną technologią, składa się na wyjątkowość mebli Vox. Jakość potwierdzają normy m.in. ISO 9001, pod nadzorem TÜV Köln Rheinland oraz liczne atesty, certyfikaty, wyróżnienia i medale przyznawane na targach w kraju i za granicą. Najnowsza kolekcja mebli Vox to: Kokeshi. Inne kolekcje: DJ Metalik, Visage, Modern, Imperium, Romeo i Julia, Romantic, Magellan, Pacyfic. Intensywnie rozwijana i różnorodna stylistycznie także oferta artykułów dekoracyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja „Artyści w Vox” obejmująca reprodukcje obrazów, fotografii, rzeźb, grafik. Od 2006 roku firma wydaje bezpłatny kwartalnik skierowany do architektów i projektantów „Vox design”. Organizuje i współorganizuje imprezy związane z designem np.: warsztaty dla projektantów „Meblościanka 2008”, Dni Designu w Poznaniu, wystawy „Najlepsze dyplomy projektowe”. Obecnie Meble VOX są dostępne w sieci 126 salonów w Polsce i 41 za granicą m.in. w Berlinie, Kijowie, Pradze, Bratysławie, Wilnie, Rydze, Zagrzebiu.  Eksportowane są do krajów Europy i Stanów Zjednoczonych. Szczegółowe informacje na temat firmy www.meble.vox.pl .

Wnętrza VOX - nowy salon w Poznaniu (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA